Як оформити свято кулями. Як прикрасити день народження на природі.

Повітряні кулі міцно асоціюються з радістю, сміхом і святом. Прикрасити свята повітряними кулями - це відмінний спосіб поліпшити настрій собі, своїм друзям або колегам. Як же оформити свято повітряними кулями?
Вам знадобиться
  • - кулі;
  • - стрічки;
  • - насос
Інструкція
1
Оберіть повітряні шариМожно виділити два види повітряних куль - латексні і фольговані. Фольговані кулі можуть літати кілька днів, зберігаючи свою форму. Такі кулі у вигляді зірок, кіл або сердець чудово виглядають під стелею. Мабуть, єдиним недоліком таких повітряних куль є їх ціна, що істотно вище, ніж у латексних аналогов.Прі використанні латексних куль необхідно враховувати їх особливості, що виникають із-за різних способів окрашіванія.Шари із забарвленням «кристал» - це напівпрозорі вироби, що мають найбільшу різноманітну палітру кольорів. Такі кульки чудово підійдуть для прикраси будь-якого приміщення. Однак, слід враховувати, що на вулиці «кристал» втратить свою прозрачность.Шари «пастель» - непрозорі і дуже еластичні. Вони ідеально підійдуть для створення будь-яких композицій і можуть використовуватися як в приміщенні, так і на відкритому воздухе.Шари «металік» - непрозорі, яскраві і жорсткі на дотик. Такий куля дуже добре тримає гелій. Однак варто знати, що в надутому стані він буде менше, ніж «пастель» або «кристал» аналогічного розміру. До того ж, на вулиці такі кулі дуже швидко втрачають свій металевий блеск.Как правило, для оформлення свята використовуються кулі 2-3 кольорів. Класичними поєднаннями кольорів вважаються: білий з золотим, айворі або червоним, а також перловий з золотим.
2
Оберіть композицію для оформлення свята. При виборі композиції необхідно відштовхуватися від теми заходу. При оформленні корпоративних свят основний упор, як правило, робиться на напрям професійної діяльності, символіку та кольори компанії. Акцент на корпоративній датою можна зробити за допомогою цифр, сплетених з шаров.Для дня народження, ювілею або річниці весілля чудово підійдуть букети з куль з відповідним малюнком. Додатково прикрасити такі букети можна за допомогою паперових стрічок, злегка підкрутивши їх за допомогою ножиць. Також будуть доречно виглядати колони і фонтани, виконані з повітряних шаров.Свадебное оформлення - це, як правило, фігурки лебедів, серця і, звичайно, арка на вході. Порозсипайте кулі по всій підлозі або, навпаки, виділіть танцювальну зону. Яскраві і різнокольорові гірлянди з куль, незвичайні фігурки і фонтанчики зроблять дитяче свято незабутнім і піднімуть настрої не тільки малюкам, але і їхнім батькам. При необхідності виділити або, навпаки, приховати яку або зону приміщення можна використовувати настінні квіти, панно або гірлянди з куль.
3
Для надування повітряних куль рекомендується використовувати насос. Візьміть повітряна куля і одягніть його горловину на вхідний отвір насоса. Тримайте кулька однією рукою, а другий качайте повітря за допомогою поршня. Хвостик кулі необхідно залишити ненадуті для того щоб його можна було легко скручувати при виготовленні фігурок.