Як купити шубу.

Гарна шуба коштує чималих грошей, а широкий асортимент пропонованих моделей може істотно ускладнити вибір. Вирішення питання про покупку шуби слід почати із з'ясування основних параметрів вибору моделі. Ваша шуба буде не просто предметом верхнього одягу, але і віддзеркаленням смаку господині та її статусу.
Інструкція
1
Визначтеся з метою придбання шуби.Прежде ніж купити шубу проясніть для себе, навіщо вона вам потрібна. Шуба може бути просто теплою верхнім одягом на кожен день або предметом туалету, в якому приємно покрасуватися.
2
Виберіть мех.От якості і характеристик хутра залежать основні «експлуатаційні властивості» шуби. Найтеплішими вважаються шуби з мутона і соболя. Трохи гірше зберігають тепло норка, шиншила, песець, бобер. Бабак і горностай - самі «холодні» хутра. Від якості хутра залежить і термін служби шуби - найдовше зберігають презентабельний зовнішній вигляд видра і котик, потім, за зменшенням - норка, соболь, нутрія, лисиця, кролик і шиншила.
3
Визначте суму грошей, яку ви готові витратити на придбання шуби.Самимі дорогими будуть моделі з норки, соболя і шиншили. Кролікова, лисяча, песцева, каракулева шуби коштують дешевше.
4
Виберіть тип меха.Мех може бути фарбованим, натуральним, стриженим або нестриженого. Шуби зі стриженим хутром виглядають ефектно, але найчастіше обробка свідчить про дефекти хутра. Стрижене хутро гірше зберігає тепло, ніж нормальний. Фарбовані шуби дуже популярні, сучасні технологічні процеси ніяк не впливають на якість шуби, тому вибір кольору хутра повністю залежить від особистих уподобань.
5
Погляньте на шубу зсередини. Попросіть продавця відпороти підкладку і огляньте шкурки. Значення має розмір шкурок (15х15 см), якість швів і вичинки шкіри. Від правильної підгонки шкурок залежить вид хутра, чи буде він струмувати, збиратися на згинах і т.д. Продавець, якому нема чого приховувати, завжди погодиться показати виворітну сторону шуби на прохання покупця.
6
Приміряйте шубу.Вряд Чи можна вдало купити шубу без примірки. Відчуйте, чи комфортно вам в шубі, чи не занадто вона важка або легка. Обрана модель шуби повинна відповідати вашим очікуванням і приносити задоволення.