Що таке орігамі.

Про те, що таке орігамі, людям було відомо кілька століть тому, так як це древнє мистецтво створювати з паперу різноманітні фігури з'явилося не набагато пізніше, ніж сам папір. Сучасне орігамі зазнало ряд видозмін, і сьогодні воно набагато більш різноманітно, ніж в середні століття.
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - ножиці.
Інструкція
1
У перекладі з японської сама назва «орігамі» означає «складена папір». В Японії орігамі надавався особливий релігійний сенс, оскільки слова «Бог» і «папір» співзвучні. Тому спочатку паперові фігурки використовувалися для прикраси храмів. Право вважатися країною, в якій дане мистецтво з'явилося вперше, заперечує та Китай. Так як папір був винайдений саме в цій державі, то китайці кажуть, що орігамі поширилося по світу саме звідси.
2
Спершу це заняття було доступно лише представникам знаті, так як вартість паперу була просто нечувані. У міру здешевлення витратного матеріалу в 18-19 століттях дане розвага стало популярним і в Європі. Інтерес до орігамі з паперу знову спалахнув наприкінці 20 століття, коли, крім створення традиційних фігурок, почали розвиватися й інші види орігамі. Міжнародним символом миру в середині минулого століття стала фігурка журавлика, яка відтоді традиційно використовується в якості прикрас.
3
Класичне орігамі засноване на використанні одного аркуша паперу у формі чіткого квадрата, без застосування ножиць і клею. При цьому від щільності паперу залежить і одержуване в результаті роботи виріб. Так як офісний папір досить щільна і при багаторазовому складанні може просто ламатися на згинах, найпростіше використовувати спеціальний папір для оригамі, спочатку вирізану у формі квадратів різних розмірів. Вона може бути забарвленою як з обох сторін, так і з одного.
4
Орігамі має кілька технік, які вимагають великої уважності та зосередження. Це модульне орігамі, в якому ціла фігура збирається з окремих маленьких модулів, а також мокре орігамі, за способом створення нагадує роботу з пап'є-маше. Ці техніки дозволяють створювати більш яскраві і цікаві композиції, ніж чим ті, що виходять при простих згинах паперу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=1JJTECnM3kg