Як в'язати коси. в'язання великих кіс.

Один з найпопулярніших візерунків в'язання - коси. Ними прикрашають светри, шапки та рукавички. Коси красиво виглядають на одноколірних полотнах, а виділення кіс нитками різних кольорів надає виробу яскравість і оригінальність. Різні види кіс мають свої технології виконання.
Інструкція
1
Визначте розмір косиОт кількості петель, обраних для в'язання коси, залежить її ширина. Стандартні коси в'яжуть з 6-10 петель, але все залежить від узору і щільності нитки. Для шапок і рукавиць підійде більшу кількість петель, так як великі коси краще виглядають на дрібних предметах одягу. Для светрів та інших об'ємних предметів, можна в'язати коси з меншої кількості петель. Число петель для коси повинно бути кратно двом.
2
Виберіть напрямок косиДля моделей з одним узором, коси зазвичай виконуються в одному напрямку. В'язати коси можна в різних напрямках - кілька кіс на одній стороні вироби будуть виглядати ефектніше.
3
Відрахуйте петліНезавісімо від того, починаєте ви в'язання або продовжуєте, відрахуйте половину петель від тієї кількості, яке ви визначили основним (визначальним ширину коси).
4
Перенесіть петлі.Для виконання великих кіс, вам знадобиться додаткова спиця, на яку потрібно перенести петлі, підійде для цих цілей і зубочистка. Для невеликої кількості петель можна обійтися без додаткових інструментів - помістіть робочу нитку в положення «перед роботою», зніміть потрібну кількість петель на праву спицю, помістіть робочу нитку в положення «за роботою». Пров'яжіть наступні петлі коси.Ліцевимі петлями пров'яжіть інші петлі коси звичайним способом - робочої спицею. Зв'яжіть відкладені петлі. Лицьовими петлями пров'яжіть петлі з допоміжної спиці.
5
Якщо ви не користувалися додаткової спицею, а просто перенесли петлі, то виконайте складний перенос. Підчепите лівої спицею зняті петлі, які розташовані на правій спиці. Акуратно вийміть праву спицю з уже Провязав петлями коси, проносячи її крізь зняті петлі. Звільніть праву спицю, притримуючи пальцями провязани петлі коси. Зняті петлі залишаться на лівій спиці, підчепити правою спицею перші провязани петлі. Пров'яжіть зняті петлі лицьовими петлями. Коса готова.