Як провести Новий рік в класі.

Шкільне життя - це не тільки уроки або участь у предметних олімпіадах, конкурсах, науково-практичних конференціях та змаганнях. Це ще й проведені з класним колективом вечора і свята. Запам'ятовується спільно проведеним з однокласниками святом може бути Новий рік.
Інструкція
1
Обговоріть, яке приміщення для святкування Нового року з однокласниками вам найбільше підходить. Якщо ви хочете провести вечір спогадів чи підбиття підсумків в тісному колі тільки учнів вашого класу, то заплануйте проведення цього заходу у вашому кабінеті. Якщо ж ви любите багатолюдні і галасливі вечірки, то варто запросити хлопців з паралельного класу та організувати дискотеку або конкурсну програму-змагання для хлопців з двох-трьох класів.
2
Прикрасьте приміщення так, щоб створити святкову атмосферу. Обов'язково поставте в центр ялинку, розвісьте якомога більше надувних кульок та гірлянд. Не забудьте продумати також освітлення. Воно повинно змінюватися протягом вечора. Під час проведення конкурсів та виступів необхідно яскраве освітлення, а під час танцювальної програми краще підходить приглушене світло або світломузика.
3
Приготуйте заздалегідь ялинкові прикраси своїми руками. Однак не забувайте про пожежну безпеку. Замість іграшок з паперу або вати краще розвісьте на ялинці фрукти або цукерки, красиво підв'язавши їх на різнокольорові блискучі нитки. Напишіть також оригінальні привітання на самостійно виготовлених листівках. Це можуть бути побажання у віршованій або в жартівливій формі для однокласників і класного керівника.
4
Заздалегідь продумайте сценарій свята. Розподіліть ролі між товаришами. Потрібно вибрати провідних торжества (бажано дівчинку і хлопчика), а також хлопців, які братимуть участь у театралізованій виставі.
5
Дізнайтеся про те, яким буде наступний Новий рік за східним календарем і постарайтеся в сценарії відобразити те, що прийдешній рік готує для всіх представників знаків Зодіаку. Ви можете провести, наприклад, таку гру. Попросіть хлопців об'єднатися в групи по їх приналежності до того чи іншого знаку Зодіаку. Далі один з провідних у костюмі тигра (якщо наступаючий рік Тигра) або якогось іншого представника зодіакального знака (собаки, бика і т.д.) може, звертаючись по черзі до хлопців, повідомити їм про майбутнє. Крім того, він може піднести їм заздалегідь підготовлені сувеніри: гороскопи з побажаннями або камені-обереги для кожного представника зодіакального знака.
6
Проведіть різноманітні конкурси, які будуть не тільки розважальними, а й сприятимуть згуртуванню вашого колективу. Хлопці можуть самостійно, виходячи з особистих симпатій, об'єднатися в групи для участі в конкурсах або ж так, як уже розділилися, за знаком Зодіаку. Попросіть представників команд зобразити щось без слів, за допомогою жестів, а їхні команди повинні відгадати предмет ізображенія.Предложіте хлопцям зобразити на картині якийсь один із зимових видів спорту. Причому, учасники повинні послідовно, з закритими очима малювати всього лише якусь одну деталь, а їхні товариші - продовжити зображати задумане. Ці конкурсні завдання розвеселять ваших товаришів і допоможуть створити добру і невимушену атмосферу під час святкування Нового року.
7
Підготуйте заздалегідь новорічні плакати. Це потрібно зробити заздалегідь, оголосивши про конкурс на кращий плакат. Попросіть хлопців під час свята оцінити творчість однокласників і покласти жетончик в заздалегідь підготовлений кишеньку. Оголосіть переможця і вручите йому солодкий приз.
8
Повісьте також чистий ватман на стіну і запропонуйте хлопцям написати на ньому побажання для своїх друзів.
9
Проведіть також конкурс на кращий маскарадний костюм або виберіть Королеву та Короля новорічного вечора.
10
Не готуйте багато частувань в цей вечір. Досить буде підготувати напої (мінеральну воду або соки), фрукти і поставити на столи.
Організація ново гідного свят в школі - веселий і цікавий процес, адже Новий рік - це один з найулюбленіших і довгоочікуваних свят не тільки для дітей різного віку, але й для дорослих. А в школі Новий рік може стати особливою подією навіть для школярів. Нехай вони вже не маленькі діти, але їм все ще хочеться вірити в казкового Діда Мороза і чарівництво новорічної ночі.
Інструкція
1
Підготовку до свята і створення новорічної атмосфери в школі почніть за пару тижнів до новорічного вечора. Для учнів молодших класів організуйте конкурс на кращий новорічний малюнок чи вірш. А підведення підсумків конкурсу із врученням призів стане прекрасним елементом програми новорічного ранку. Також молодшим учням сподобається «Пошта Діда Мороза», за допомогою якої вони зможуть відправити листи з побажаннями подарунків до Нового року. Старшокласникам буде цікаво оформити стінгазету з привітаннями для вчителів та учнів, а також організувати постановку новорічного спектаклю для малюків. Заслуженим успіхом користується і змагання серед учнів на кращу іграшку для шкільної ялинки.
2
Самі новорічні урочистості, як правило, проводяться окремо для школярів різного віку. Для молодших учнів справжнім подарунком стане ранок з Дідом Морозом та Снігуронькою, веселими конкурсами і солодким частуванням. Доручіть батькам організацію приготування частування, а старшокласникам ролі різних казкових персонажів, наприклад, Діда Мороза, Снігуроньки і т.п.
3
Для самих старшокласників кращим варіантом зустрічі Нового року в школі стане дискотека. Учні самі можуть не тільки прикрасити зал, а й виступити в якості звукооператора, провідного та інших героїв вечора. З розважальної програми влаштуйте вибори короля і королеви вечора, такі конкурси, як правило, користуються популярністю.
4
Зустріч Нового року в школі легко перетворити в одне з найбільш пам'ятних подій для всіх її учнів. Головне - заохочуйте ініціативу хлопців, допомагайте їм проявляти творчість і фантазію, залучайте в усі процеси підготовки до свята.