Як збільшити дорожній просвіт на "Мазді".

Російські дороги - головний ворог японських автомобілів. Якщо ваша Мазда не позашляховик і не кросовер, то ймовірність зачепитися днищем у черговий ямі дуже висока. Для вирішення цієї проблеми часто досить підняти кузов на 2-3 см.
Вам знадобиться
  • - проставки з довгими болтами;
  • - підйомник;
  • - інструмент для зняття і розбирання стійок
Інструкція
1
Для підняття передньої підвіски придбайте алюмінієві проставки в комплекті з подовженими болтами. Машину перед початком процесу вивісите на підйомнику. Зніміть передні стійки згідно керівництву по ремонту. Стяжками стягніть пружини, заздалегідь послабивши центральну гайку стійки. Розберіть стійку, знявши її верхню чашку. Рідні болти (короткі), що кріплять стійку зверху до кузова, вибийте.
2
Натомість їх встановіть нові (довгі) з комплекту. Зберіть стійку в порядку, зворотному розбиранні. Затягніть центральну гайку. Зверху встановіть проставку. Якщо проставка ляже нещільно, що свідчить про її низьку якість, доопрацювати напильником. Стійку з проставкой встановіть на її штатне місце.
3
При цьому передня частина Мазди підніметься на висоту, рівну висоті проставок. Якщо ваша Мазда є великою моделлю, придбайте більш високі проставки з довшими болтами, ніж це потрібно на компактних машинах. При відсутності таких у продажу, замовте необхідні токарям
4
Для підняття задньої підвіски використовуйте інший метод - проставки під пружини. Це залежить від конструктивної особливості багатьох іномарок - на задню підвіску ставлять більш м'які пружини і вони просідають частіше і сильніше. Вивісивши машину на підйомнику і заздалегідь знявши заднє сидіння, звільніть центральну гайку стійки, після чого зніміть і саму стійку.
5
Всі роботи проводите згідно інструкції по ремонту вашої Мазди. Розберіть стійку і відкрутіть центральну гайку. Знизу пружини на нижню чашку встановіть проставку і зберіть стійку. Зібрану стійку встановіть на автомобіль, затягніть центральну гайку і поставте сидінні. Висоту проставок підбирайте за розміром машини і ступеня просідання задніх пружин.
6
Під час виконання робіт звертайте увагу на гумовий пильовик стійки, буфер відбою і стан самої стійки. При виявленні пошкоджень відразу ж усувайте їх. Діагностуйте стан кульових опор, кермових тяг, стабілізаторів поперечної стійкості. При необхідності, міняйте на нові.
7
Якщо в майбутньому плануєте часті поїздки з повним навантаженням, замість проставок встановіть більш потужні пружини від більш важких моделей або від таких же, але з повним приводом.