Як збільшити потужність "Газелі". Як форсувати двигун на газелі.

Газель - один з найпопулярніших комерційних автомобілів Росії. Одне їх головних конкурентних переваг - низька ціна. При цьому має безліч конструктивних недоліків, які прагнуть виправити за допомогою тюнінга. Один з таких недоліків - невисока потужність двигуна.
Вам знадобиться
  • - тюнінгові комплекти;
  • - набір інструментів для установки комплектів
Інструкція
1
Для підвищення потужності двигуна Газелі використовуйте наступні удосконалення: зменшите масу поршнів, шатунів і пальців, добийтеся зменшення тертя в циліндрі, застосуйте більш тонкі поршневі кільця, підвищіть ефективність системи живлення і випуску.
2
Встановіть на двигун спеціально випускаються тюнінговимі фірмами спортивні поршні. Вони набагато надійніше стандартних і мають меншу масу. Для додаткового зменшення маси замініть кривошипний механізм і маховик на тюнінговані. При цьому враховуйте, що останній вид удосконалень потребують повного демонтажу силового агрегату. А для цього просто необхідний який-небудь вантажопідйомний механізм не менш ніж на 300 кг.
3
Доробіть вхід і вихід паливного каналу. Це дозволить на чверть збільшити потенціал потужності двигуна Газелі. Для цього зніміть канали і ретельно огляньте їх. Виявлені виступи, що заважають проходженню потоку паливно-повітряної суміші сточите. При можливості, внутрішні поверхні каналів відполіруйте. Досягніть їх ретельної герметизації.
4
Збільште швидкість потоку паливно-повітряної суміші у впускних каналах, щоб істотно підвищити потужність мотора. Для цього збільште діаметри каналів, змініть їх геометрію, відшліфуйте кромки сідел клапанів, і також збільште площа перетину самих клапанів.
5
Зверніть увагу на чіп-тюнінг. Це хороший спосіб домогтися від двигуна приросту потужності. При цьому невелике збільшення цього показника майже не вплине на економічність автомобіля. Бажаючи значно підвищити кількість конячок під капотом, будьте готові до підвищення витрати палива.
6
Встановіть повітряний фільтр нульового опору. Саме по собі це удосконалення дасть невеликий ефект, однак збільшить ефективність усіх проведених модернізацій системи живлення, в тому числі і чип-тюнінгу.
7
Доробіть випускну систему, встановивши спортивний глушник або зменшивши кількість перегородок в стандартному. Тільки одне це удосконалення, проведене грамотним чином, здатне збільшити потужність двигуна на 10%.