Як збільшити потужність мотоцикла "Мінськ". Як провести світло на мотоциклі монское відео.

Для підвищення потужності 125-кубового мотоцикла «Мінськ» спортсменами і любителями було розроблено безліч методів форсування мотора. Ефективність (приріст потужності) кожного методу безпосередньо залежить від складності виконаних робіт. Найбільш прості способи припускають використання широко поширених деталей і відсутність необхідності використовувати які-небудь верстати.
Вам знадобиться
  • - набір напилків і надфілів;
  • - зварювальний агрегат;
  • - поршень з кільцями;
  • - карбюратор К65І з впускним колектором від Іжа Планети
Інструкція
1
Переконайтеся, що двигун має хороший стан корінних підшипників і сальників. Колінчастий вал в ідеальному стані. Набутий поршень має заводське виготовлення, неушкоджене кільце правильної форми і тугі стопорні кільця.
2
Виміряйте перепускні і картерні канали в циліндрі. Якщо в їх розмірах мається відмінність, виріжте прокладку під циліндр по контурам картера двигуна і прикладіть її до циліндра. Після цього зніміть фаску в каналах глибиною 10 мм до збігу з виготовленим трафаретом. Кути фаски закруглите радіусом 3 мм.
3
Підпиляєте впускное вікно так, щоб воно піднялося на 1 мм. При виконанні операції безперервно стежте, щоб поршень двигуна в його нижній мертвій точці не відчиняв своєї верхньою кромкою це вікно.
4
Виконайте проточки в днище поршня для поліпшення газорозподілу і тепловідведення мотора. Проточки зробіть плоскими (а не круглими, як днище поршня) і розташуйте їх симетрично. Вони повинні доходити майже до центру поршня. Переходи вирівняйте наждачним папером.
5
Поршневі кільця пополіруйте наждачним папером з внутрішньої сторони, а також зніміть фаску з внутрішнього радіуса на 0,25 ширини і 0,5 висоти. Спідницю поршня укоротите на 5 мм, якщо не збираєтеся міняти карбюратор. Якщо карбюратор плануєте змінити, укоротите спідницю на 11 мм. При цьому зрізайте її під кутом, а перепускні вікна в поршні подгоните під вікна в гільзі.
6
На поршні заглушите нижній паз під кільце. Поруч зі стопором і симетрично з іншого боку просвердлите поглиблення діаметром 2 мм на глибину 2 мм і запресуйте туди алюмінієвий дріт. Місце запрессовки вирівняйте надфилем. Днище поршня відполіруйте до отримання дзеркальної поверхні. Зніміть якомога більш дрібну фаску по всьому колу спідниці поршня.
7
Встановіть карбюратор К65І з жиклерами 32 мм і впускним колектором від мотоцикла Іж Планета. Колектор з боку циліндра укоротите на 30% і сточите сам колектор до розмірів 24х34 мм. При цьому встановлений на ньому карбюратор повинен прийняти горизонтальне або трохи нахилене положення. Для кріплення колектора до циліндра зігніть шпильки до необхідного кута. Потім слід регулювати сорочку циліндра у впускному вікні до плавного збіги з колектором.
8
При складанні двигуна відмовтеся від прокладки головки блоку циліндрів. Фланець загерметизуйте клеєм-герметиком і притягну карбюратором, не використовуючи надмірних зусиль затягування. Встановіть глушник зразка 1980 року. Він має довгий сигароподібний вид з плавним звуженням на кінці. При установці максимально наблизьте його до циліндра, укоротивши довжину випускного колектора до значення 300-350 мм. Виступаючий всередину глушника коней видаліть. Поставте масляний фільтр від КАМАЗА в якості повітряного.