Як зміцнити акрилову ванну.

Акрилові ванни вигідно відрізняються від своїх чавунних побратимів не тільки особливою білизною і гладкістю, але і різноманітністю форм, що дозволить вписати їх в будь-який інтер'єр. Зворотною стороною такої пластичності є крихкість акрилу, про яку потрібно пам'ятати при виборі і установці ванни.
Інструкція
1
Вибирайте якісні акрилові ванни. Акрил відноситься до дуже пластичним матеріалами, тому, чим вище його якість, тим більше ванна потребує додаткової підтримки. При покупці зверніть увагу на товщину акрилового листа, з якого зроблена сама чаша. Він повинен бути не тонше 4-6 мм, що можна перевірити, оглянувши борт ванни. У характеристиці до виробу часто вказується товщина акрилового листа до формовки, в процесі якого лист витягується і стає тоншою.
2
Зміцніть ванну з усіх боків. Щоб уникнути серйозних проблем експлуатації, акрил необхідно зміцнювати в будь-якому випадку. Шар армування повинен наноситися не тільки на дно, але й уздовж стінок чаші і бортиків, оскільки це одні з найбільш вразливих місць.
3
Застосуйте для зміцнення суміш поліефірної смоли і скловолокна. Для армування вибираються різні матеріали. Скловолокно і поліефірна смола допоможуть ванні витримати достатні навантаження, однак вони мають ряд серйозних недоліків. В першу чергу, через стиролу, який входить до складу суміші, буде відчуватися невеликий хімічний запах, який посилюється, коли ванна наповнюється гарячою водою. Крім того, цей матеріал не відповідає повною мірою вимогам безпеки і екологічності: стиролові випаровування можуть викликати алергію, головний біль і загострення хронічних захворювань дихальних шляхів.
4
Використовуйте поліуретановий композитний матеріал. Він абсолютно нешкідливий для здоров'я людини і повідомляє акрилової ванні більшу міцність, ніж скловолокно. Поліуретанові армування також забезпечує додаткову шумоізоляцію і низьку теплопровідність, що дозволяє воді довше залишатися гарячою.
5
Встановіть акрилову ванну на раму-каркас. Кути ванній будуть спиратися на металеву конструкцію, тоді як додаткові поперечини під дном чаші дозволять рівномірно розподілити навантаження. Рама повинна мати шар спеціального антикорозійного покриття та ніжки, які регулюються по висоті.
Зверніть увагу
Щоб перевірити якість зміцнення, натиснете на борт ванни з внутрішньої сторони. Стінка не повинна піддаватися натиску.