Як утеплити "Ланос".

Проблема холодного салону автомобіля Шевроле Ланос криється в тому, що конструкція призначена для країн з теплим кліматом. І при справності системи опалення тепла як такого майже немає. Порівнюючи характеристики радіаторів Ланоса і Жигулів видно, що у останнього автомобіля цей агрегат більш ефективний. Але заміна радіатора на Шевроле - вкрай складна операція, пов'язана з малими габаритами підкапотного простору і вентиляційного короба.
Вам знадобиться
  • - патрубок з гофрованим шлангом;
  • - клей-герметик, стійкий до морозу;
  • - теплоізолюючий матеріал з фольгированним шаром;
  • - пістони для а/м "газель"
Інструкція
1
По-перше, зробіть невеликий отвір в моторному щиті в районі таблички кондиціонера. При цьому ви забезпечите доступ гарячому повітрю в салон. На вирізаний отвір встановіть патрубок від класичних моделей ВАЗ на гумове ущільнення. Прівернув його на щит, підкладіть на нього тонку пластину, перекриваючи зроблений отвір на літній час. З боку мотора надіньте на патрубок гофрований шланг і виведіть його кінець так, щоб забір повітря здійснювався безпосередньо від самого двигуна.
2
Розберіть декоративну решітку, що закриває правий зовнішній повітрозабірник. Використовуючи скотч, ізолюйте відсік, в якому знаходиться внутрішній повітрозабірник отопітеля, якомога щільніше. Для більш серйозного удосконалення повністю перекрийте доступ холодного повітря в салон автомобіля через повітрозабірники. Крім того, зніміть пластикові накладки під очистителями лобового скла і загерметизуйте отвори, що знаходяться під ними.
3
Візьміть теплоізолярующій матеріал і морозостійкий клей. Приміряючи лист теплоізоляції до внутрішньої сторони капота, зробіть викрійку для виготовлення саморобного утеплювача моторного відсіку. Вирізавши шматок потрібних розмірів і форми, приклейте його до внутрішньої поверхні кришки капота. При цьому попередньо очистіть місце наклеювання і обробіть знежирюючим складом.
4
Встановіть заслінку між радіаторами кондиціонера і двигуна з теплоізолюючого картону. Придбайте або виготовте самостійно утеплювач на решітку радіатора.
5
При наявності вільного часу повністю утеплите салон. Для цього розберіть внутрішню обшивку дверей і проклейте двері зсередини матеріалом. Обклейте тим же матеріалом внутрішню поверхню багажника або тільки його кришки. Демонтувавши обшивку стелі, проведіть його теплоізоляцію. Також утеплите підлогу в салоні, арки. Пістони кріплення обшивки при її монтажі використовуйте «газелевской» як більш міцні і надійні.