Як вклеїти скло авто. вклейка скла автомобіля.

Технологія самостійної вклейки скла припускає використання правильного інструменту, дотримання всіх етапів і операцій, уважності і акуратності при роботі. Якщо ви вклеюєте скло вперше, придбайте всі матеріали та інструменти в комплекті і утримайтеся від застосування сторонніх компонентів.
Вам знадобиться
  • - гранчаста струна або спеціальний ріжучий ніж для різання герметика;
  • - висувний ніж зі змінними лезами;
  • - знежирюючий засіб;
  • - герметик для вклейки стекол і грунт для нього;
  • - скотч;
  • - активатор;
  • - пневмопистолет для герметика;
  • - нове скло
Інструкція
1
Заправте струну або ніж між склом зсередини і зовні і перережьте герметик, кріпить скло. При цьому намагайтеся не пошкодити панель приладів. Будьте гранично акуратні в цьому місці! Після вирізання старого скла зачистите проріз від старого герметика за допомогою висувного ножа. При видаленні лобового скла зріжте і гумовий молдинг, що одягається на периметр.
2
Перевірте всі придбані матеріали та інструменти. Обов'язково прочитайте технічну документацію виробника герметика. До вклеюють склу повинна додаватися гумова капсула, що надівається на його периметр. Приміряйте скло з одягненою гумкою на місце вклейки, щоб уникнути неприємних несподіванок. Відзначте маркером кордону вклеювання. Залежно від марки і моделі авто, можуть бути спеціальні регульовані упори лобового скла або напрямні. При їх наявності успіх майже гарантований.
3
Постеліть на капот що-небудь м'яке, щоб використовувати його як підставку для скла і не пошкодити його. Покладіть скло на капот лицьовою стороною вниз. Знежирте місце вклейки антісіліконовим або будь-яким іншим складом. Широкою смугою в місці накладання герметика нанесіть грунт в один шар. Для цього використовуйте широку кисть або спеціальний тампон, що йде у складі комплекту для вклейки стекол. Грунт наносите тільки на місця, вільні від залишків старого герметика.
4
Нанесіть грунт на нове скло в місці контакту з герметиком. Зазвичай це місце забарвлюється чорної шелкографией. Це необхідно для захисту скляного герметика від руйнуючої його ультрафіолету. Активатором обробіть залишки старого герметика.
5
Для нанесення нового герметика використовуйте тільки продукт з набору для вклейки стекол з наконечником правильної форми. Для витискування герметика використовуйте хороший пневмопистолет з компресором. Ручний або китайський пістолет не підійдуть. Перед нанесенням герметика трохи нагрійте його до 30-40 градусів. Смуга нанесеного клею повинна бути рівною, без розривів і потовщень на кузові.
6
Обережно прикладіть скло і сумістите з мітками, заздалегідь нанесеними при примірці. Акуратно почніть придавлює скло, підганяючи під необхідний ракурс і зазори. Уникайте сильного тиску, щоб герметик не виступив з посадочних місць. Якщо таке станеться, не періть який виступив продукт. Після його висихання зріжте ножем або зніміть плівкою.
7
Встановлений скло зафіксуйте скотчем так, щоб виключити найменші зрушення. При цьому скотч приклеюється спочатку на скло, потім на кузов, притягаючи його. В процесі сушки герметика не грюкати дверима автомобіля. Для прискорення висихання підвищить температуру в робочому приміщенні, включивши обігрівач.
Зверніть увагу
Не наносіть грунт на залишки старого герметика! Висихаючи, грунт стає крихким, тому наносити його можна тільки на жорстку поверхню (скло або кузов).