Як зав'язувати футбольний шарф.

Футбольний шарф, або, як його називають фанати, «троянда», неодмінний атрибут всіх серйозних футбольних подій - і дербі між клубами одного міста, і гри збірної за право виходу на чемпіонат світу чи Європи.
Інструкція
1
Пов'яжіть футбольний шарф на шиї найпростішим способом - звичайним вузлом. Він підходить, якщо цей в'язаний елемент фанатської атрибутики не дуже довгий. Згадайте дитячі книжки з малюнками, де у малюків акуратно зав'язані смугасті шарфики. Перекиньте шарф через шию так, щоб один його кінець був трохи довші іншого. Слідкуйте, щоб він не перекручувався на ваших плечах. Накладіть довший кінець шарфа на той, що коротше, заведіть його за кінчик в петлю з внутрішньої сторони, протягнете до кінця. Поправте цей кінець шарфа так, щоб він повністю лежав на іншій половині і емблема клубу, вишита на краю, акуратно дивилася вперед. Пам'ятайте, що цей варіант зав'язування не підійде при носінні шовкового або атласного шарфа - вони слизькі і будуть зісковзувати.
2
Використовуйте трохи складніший спосіб зав'язування, якщо шарф досить довгий. Також цей варіант підходить для шовкових і атласних футбольних шарфів. Складіть його навпіл, помістіть в такому стані собі на плечі, щоб зігнутий кінець знаходився під горлом. Всуньте руку в петлю, отриману при складанні, візьміть кінці шарфа, введіть їх у петлю і підтягніть. Розправте кінчики, вони повинні знаходитися один на іншому, емблема клубу або прапор/герб країни бути в зоні видимості. Згин повинен знаходитися у вашій шиї. Цей спосіб зав'язування зручний у тому випадку, якщо в процесі підтримки команди потрібно швидко зняти і розгорнути шарф над головою.
3
Застосуйте альтернативні методи використання футбольних шарфів. Наприклад, африканські вболівальники намотують їх на голову зразок тюрбана. А бразильські фанатки створюють з них щось на зразок топіка, зав'язавши ззаду на рівні грудей. Італійці зав'язують його вищеописаним вузлом-петлею, але кінці шарфа протягують в петлю в різних напрямках - один поверх і вниз, другий знизу і вгору.
Складно уявити більш різноманітне і елегантне прикраса для будь-якої жінки, ніж шийний хустку . Завдяки великій різноманітності варіантів зав'язування шийної хустки, він може доповнити будь-який стиль - пов'язати хустку можна і з вечірньою сукнею, і з діловим костюмом, і з осіннім пальто.
Інструкція
1
Красиво зав'язаний хустку освіжає ваш образ, робить його більш жіночним і витонченим і навчитися декільком простим способам його пов'язування ви зможете за один вечір. Витонченіше всього виглядає на шиї хустку з шовку або шифону, а його розміри не повинні бути менше 80х80 см. Поверніть хустку так, щоб лицьова сторона дивилася назовні, а виворітна всередину, і покладіть його на шию.
2
Зауважте хустку перед шиєю одинарним вузлом, на затягуючи його і кінці хустки помістіть один на одного. Утворіть петлю з кінців хустки, а потім стягніть її, поки вузол не придбає потрібний розмір. Кінці хустки зав'яжіть ззаду на шиї. Хустку, зав'язаний таким способом, добре поєднується з класичною сорочкою і стрижкою середньої довжини.
3
Просто, але ефектно виглядає хустку , надітий на шию так, щоб кінці однакової довжини, що звисають спереду, були протягнуті в спеціальне кільце або пряжку для шийної хустки. Регулюючи висоту розташування пряжки, ви можете міняти положення хустки на шиї.
4
Також ви можете накинути на шию хустку , складений по діагоналі так, щоб він утворив трикутник, а обидва кінці були спрямовані спереду назад. Кінці хустки за шиєю перехрестите і заведіть вперед, а потім зав'яжіть вузол і акуратно розправте складки тканини, задрапувавши хустку на шиї.
5
Якщо у вас коротке волосся, ви можете надіти хустку на шию так, щоб кінці були спрямовані вперед. Обидва кінці закрутіть за годинниковою стрілкою в щільний джгут, а потім заведіть джгути назад і зав'яжіть вузлом позаду шиї. Чим довше хустку , тим більше обертів навколо шиї повинні зробити джгути.
6
Хустка можна зав'язувати асиметрично - для цього направте обидва кінці хустки тому і оберніть їх навколо шиї, після чого зав'яжіть одинарний вузол і злегка потягніть за один кінець, щоб обидва кінці стали асиметричними. Зауважте ще один вузол. Такий хустку буде виглядати вишукано і незвично.