Як запалити світлодіод. Як перевірити світлодіод тестером.

Світлодіоди вигідно відрізняються від звичайних лампочок економічністю і довговічністю, високою світністю і відсутністю нагрівання. Залишені включеними габарити за ніч не розрядять акумулятор. Завдяки всім цим позитивним сторонам багато автовласників хочуть замінити штатні лампи розжарювання світлодіодами.
Вам знадобиться
  • - світлодіод або декілька світлодіодів;
  • - резистор постійного або змінного опору;
  • - двайвер LM317;
  • - мультиметр
Інструкція
1
В першу чергу налаштуйтеся на акуратну і уважну роботу. Будь-які неправильні дії можуть привести до поломок електрообладнання автомобіля. Запам'ятайте основні характеристики світлодіодів: напруга живлення жовтих і червоних елементів зазвичай 2-2,5 В, синіх, зелених і білих - 3-3,8 В. Сила струму малопотужного елемента - 20 мА, потужного - 350 мА.
2
Запам'ятайте технічні особливості світлодіодів: здатність висвітлювати простір навколо себе залежить від типу встановленої лінзи, яка може давати вузькоспрямований або широкий пучок світла. Плюс світлодіода називається анодом, мінус - катодом. Порівнюючи напруга бортовий мережі авто і напруга світлодіода переконайтеся, що просте його включення в бортову мережу здатне спалити елемент.
3
Для підключення світлодіодів, зберіть простий саморобний кластер з декількох елементів і резистора. Для цього підрахуйте необхідну кількість світлодіодів, розділивши напруга бортовий мережі (12-14 В) на напругу одного елемента. Зчепите потрібну кількість між собою послідовно, тобто плюс одного з'єднайте з мінусом іншого і так далі до кінця ланцюга.
4
Решта два крайніх виведення підключіть до бортової мережі через гасящий зайву напругу резистор (100-150 Ом; 0,5 Вт). Такий кластер буде мати неприємний ефект: інтенсивність світіння мінятиметься залежно від оборотів мотора.
5
Користуючись таким методом, підключайте будь-яку кількість світлодіодів, збираючи їх кластерами (як правило, по 3 шт.) З резистором і підключаючи паралельно. При цьому кластери з'єднуйте також паралельним методом (плюс і мінус). Щоб приблизно прикинути номінал резистора, використовуйте правило: на 1 світлодіод потрібен резистор 500 Ом, на два - 300 Ом, на три - 150 Ом.
6
Більш точно розраховуйте номінали резисторів за допомогою закону Ома. Для цього напруга, яке потрібно погасити розділіть на силу струму, яку необхідно отримати. Виміряйте напругу саме в тій точці, в якій будете підключати елемент за допомогою мультиметра. Відніміть з цієї величини напруга світлодіода або сумарна напруга декількох діодів. Отримайте величину напруження, що підлягає погашенню. Розділіть його на потужність діода в амперах. Не забудьте перевести міліампер, в яких позначається струм елемента, в ампер.
7
Для перевірки виміряйте силу струму в розриві між резистором і діодом. При цьому враховуйте розкид параметрів резистора і діода, через який сила струму може варіюватися до 5 мА в будь-яку сторону. Якщо отримана величина буде вище розрахункової, світлодіод світитиме яскравіше, але термін служби його скоротиться. Для підстроювання потрібного значення сили струму застосуєте змінний резистор.
8
Додайте в ланцюг стабілізатор напруги. Це дозволить светодиоду або кластеру світити з яскравістю, незалежної від оборотів двигуна. Простий і надійний стабілізатором є схема на мікросхемі LM317. Придбайте такий в магазині і підключіть його одним крайнім висновком до світлодіоду або кластеру, іншим - в бортову мережу. Резистор підключіть одним висновком до середнього висновку LM317, іншим - до кластеру (светодиоду). При монтажі кріпите мікросхему LM317 тільки на ізолюючої прокладці.
Корисна порада
Підключіть паралельно светодиоду або кластеру звичайний діод у зворотній полярності (катодом діода до анода світлодіода) для захисту від напруги зворотної полярності. Особливо часто таке напруження виникає в бортовій мережі старих автомобілів.