Як відкрити меблевий бізнес.

Міцним фундаментом, на якому може бути створений меблевий бізнес, має стати комплексне та професійне маркетингове дослідження. Кількість спеціалізацій, які може вибрати виробник меблів, дуже велике, і якщо в одному сегменті меблевого ринку дійсно можна заробити хороші гроші, то інший, обраний невірно, виявиться ареною для вашої невдачі.
Вам знадобиться
  • -Докладний інформація про всіх сегментах меблевого ринку в регіоні;
  • -Виробничі, складське і офісне приміщення загальною площею від 500 квадратних метрів;
  • -лінія обладнання для виробництва меблів, підстроєна під вашу спеціалізацію;
  • -персонал для роботи в офісі та на виробництві (15-20 чоловік).
Інструкція
1
Замовте професійної консалтингової компанії аналіз предметної галузі у своєму регіоні - в морі інформації про виробників меблів самому розібратися може бути не зовсім просто. Відразу відзначте для себе, які спеціалізації у вашому регіоні активно розвиваються - це може бути виробництво вбудованої, офісної, дитячих меблів, виробництво меблів для торгових приміщень. В ідеалі, звичайно, потрібно зайняти нішу з мінімальною конкуренцією, але зростаючим попитом - без вирішення цього завдання починати виробництво якої б то не було меблів буде ризиковано.
2
Починайте підшукувати виробничі приміщення для обладнання свого майбутнього цеху. Виробництво меблів зажадає від вас площ, що вимірюються сотнями квадратних метрів - 200 на власне виробничу зону і стільки ж на склад. Плюс до цього, навряд чи компанія, що виробляє і продає меблі, зможе обходитися без офісу, а це - ще мінімум сто "квадратів", бажано там же, де розміститься виробництво.
3
Вивчіть у всіх подробицях ринок обладнання, необхідного для виробництва меблів, і виберіть оптимальний для себе варіант. Зазвичай більш-менш стандартна лінія обладнання доповнюється відповідно до спеціалізації замовника. Інший важливий крок - вибір постачальників комплектуючих, від яких теж буде залежати якість випускається вами. Виробники меблів елітного цінового сегмента використовують комплектуючі тільки імпортного виробництва, для економ-класу підійдуть і вітчизняні складові частини.
4
Підберіть собі команду фахівців і майстрів, зазвичай задіяних на виробництві меблів. Крім майстрів виробничих дільниць і складальників меблів обов'язково "дістанете" в штат своєї компанії досвідченого технолога, який буде оптимізувати виробничий процес і допоможе знизити собівартість продукції. З офісних співробітників вам знадобиться дизайнер, один-два менеджери з продажу, бухгалтер. Поповнити штат співробітників згодом доведеться також водіями-експедиторами, які будуть розвозити готові меблі по торговим точкам.
Зверніть увагу
Відкривати власні точки продажів починаючому виробникові меблів рідко буває доцільно - для початку налагодьте співробітництво з великими "мультибрендовий" меблевими салонами і гіпермаркетами.
Корисна порада
В умовах великої конкуренції серед виробників меблів особливо важливо буде приділити достатньо уваги просуванню своєї фірми і створити найбільш ефективний сьогодні його інструмент - веб-сайт, оптимізований під популярні тематичні запити.