Як позбутися від грибка на стелі.

Грибок на стелі несе небезпеку для здоров'я людини і неестетично виглядає в інтер'єрі приміщення. Якщо нічого не зробити, з часом він тільки збільшиться. Як правило, причиною виникнення грибка служить волога, що скупчилася в стінах. Але справитися з цією проблемою можна, застосувавши на практиці кілька простих порад.
Вам знадобиться
  • - анігрібковое засіб;
  • - щітка;
  • - кухонна губка;
  • - старі газети;
  • - клейка стрічка;
  • - захисна плівка;
  • - рукавички.
Інструкція
1
Регулярно провітрюйте приміщення. Саме ця процедура допоможе для профілактики розмноження подібних утворень. Таким чином, у вашому приміщенні не буде застоюватися вологе повітря.
2
Видаліть наявне покриття на стелі, можливо, саме воно служить живильним середовищем для розмноження і росту грибка. Це необхідно проробити не тільки з естетичних міркувань, такі утворення можуть завдати шкоди вашому здоров'ю.
3
Очистіть ділянку ураження спеціальним антигрибкові засобом. Перед початком робіт обов'язково одягніть гумові рукавички, щоб уникнути попадання розпилюваного препарату. Чи не уражений грибком ділянка захистите поліетиленом, зафіксувавши його спеціальною клейкою стрічкою. На підлогу, під місцем передбачуваної обробки, постеліть непотрібні газети (папери). На стелю, заражений грибком, рясно нанесіть антигрибкову засіб, використовуючи кухонну губку. Залиште дану рідину на поверхні на 10-15 хвилин, щоб вона добре просочилася. За допомогою жорсткої щітки ретельно очистіть стелю від грибка. Прогрійте це місце теплим повітрям. Для цього можете скористатися звичайним феном. Перед нанесенням нової фарби або іншого покриття обов'язково заґрунтуйте це місце.
4
Під час проведення очищення поверхні постарайтеся обмежити перебування дітей в приміщенні, так як більшість подібних засобів містить хімічні речовини. Після обробки прогуляйтеся на свіжому повітрі. Приміщення протягом доби постарайтеся не провітрювати.
5
Для профілактики появи грибкового ураження на стелі обробіть поверхню спеціальним розпилювачем, що містить фунгіцидні та бактерицидні поживні речовини. Придбати даний засіб можна в спеціалізованому магазині.
Корисна порада
Якщо до складу антигрибкового засобу входить хлор, поверхня після обробки обов'язково протріть вологою ганчіркою.