Як наглажівать стрілки.

Часто жінки стикаються з проблемою: як правильно гладити брюки. Здавалося б, нічого складного, але результатом якісної роботи служать чіткі стрілки на колошах. Доведено на практиці, що краще чоловіки з цим ніхто не впорається. І тим не менше, необхідно врахувати кілька моментів.
Інструкція
1
Приготуйте прасувальну дошку, праску, встановіть на ньому режим оптимальної температури; включіть гарну музику і починайте процес. Робіть все з гарним настроєм.
2
Перевірте внутрішні шви. При необхідності притисніть їх праскою. В іншому випадку, з зам'ятих швами ви не зможете випрасувати штани якісно.
3
Візьміть штани за низ і складіть брючини так, щоб кроковий і бічний шви (поздовжні) збігалися один з одним по всій довжині від низу до коліна.
4
Змастіть місця, де будуть стрілки сухим милом для того, щоб вони краще і довше трималися. Від мила можуть залишитися розводи, тому брючини можна змочити пивом. Для цієї ж мети намочіть марлю або ганчірку, через яку будете гладити, в оцті або мильному розчині.
5
Верхню штанин посуньте назад. Пропрасуйте її з внутрішньої сторони через мокру марлю, ганчірку або газету, щоб штани не блищали. Загладьте спочатку задню стрілку, а потім передню.
6
Переверніть брюки так, щоб прасування штанина виявилася зверху. Пропрасуйте її із зовнішнього боку і посуньте назад. Так само загладжуємо спочатку задню, а потім передню стрілку.
7
На гострому кінці прасувальної дошки пропрасуйте брюки зверху в розгорнутому вигляді.
8
Складіть одну штанин по нижній частині стрілки для того, щоб відпрасувати верхню частину. Те ж саме виконайте з другою штанин.
9
Перевірте стрілки. Передні повинні збігатися нагорі з витачками або складкою на талії, а задні повинні сходитися у пояса біля заднього шва.
10
Часто постає питання загладжування стрілок на рукавах сорочки. Загладжувати чи ні, нехай вирішить ваш чоловік. Багатьом не подобаються стрілки на рукавах. Тим не менш, покладіть рукав на прасувальну дошку так, щоб верхня частина рукава була продовженням лінії плеча. Пропрасуйте вздовж цієї лінії, при цьому на манжеті не повинно утворитися ніяких стрілок.