Як знайти агат.

Агат - це непрозорий напівдорогоцінне каміння, вироби з якого дуже популярні останнім часом. І справа не тільки у вартості. Красиві, унікальні агати порівнянні за ціною з сріблом або золотом. Справа в магічному вплив цього мінералу на стан душі і тіла людини. З давніх часів агату приписували лікувальні та екстрасенсорні властивості, що допомагають охороняти свого власника від «поганого» ока, відрізняти правду від брехні.
Інструкція
1
Придивіться до каменя. Основною ознакою агату є його будова. Це тонкослоістую камінь, кожен шар якого складається з разноокрашенних халцедону. Смуги агату іноді ледве помітні, шари можуть бути різних відтінків. Зустрічаються агати з чітким кордонами поділу квітів, і навіть з різним малюнком. Залежно від розташування шарів агати бувають стрічкові, трубчасті, пейзажні та ін.
2
Піднесіть камінь до джерела світла. За кольором агати різні. Вони можуть бути рожевими, коричневими, жовтими, сірими, чорними. Буває також блакитний і зелений агат, але це вже дуже велика рідкість. Звичайний напівпрозорий агат має сіро-блакитний тон з чергуванням білих шарів.
3
Серед агатів розрізняють: - сердоліки - агат червоного або червоно-бурого кольору; - КАРНЕОЛ - агати яскраво-червоного, більш чистого, ніж сердоліки, кольору; - Сарди - просвечивающиеся бурі або червоно-бурі агати; - Онікси - агати з чергуються бурими, майже чорними, і білими і жовтими шарами; - Моховий агати - напівпрозорі агати з включенням різних окислів, схожих на траву або дерева. Залежно від типу оксиду, включення можуть бути чорними (окисли марганцю), бурими (оксиди заліза), зеленими (хлорити або селадоніти).
4
Отже, можна зробити висновок. Всякий халцедон, що має шарувату забарвлення або малюнок у вигляді різних смуг, називається агатом. Втім, багато ювелірів воліють власну градацію і називають їх по-своєму!
5
Щоб знайти агат серед інших каменів і визначити його цінність, використовуйте методики лабораторних досліджень. За своїм складом агат - це халцедон - тонковолокнистий кварц, що відноситься до групи кварцев, класу силікатів, мікрокристали яких подовжені вздовж кристалографічної осі. Агат є продуктом вулканічної діяльності.
Зверніть увагу
До XIX століття агати добувалися в Німеччині. Пізніше їх стали знаходити в Криму, на Уралі, в Монголії. Сьогодні родовища агата відкриті і в Бразилії, Уругваї. Навіть в середній смузі Росії, під Москвою, зустрічаються невеликі поклади цього красивого каменю.
Корисна порада
Натуральний камінь не може мати міхурів всередині. Його структура завжди однорідна.
Слово амулет (від лат. - Amuletum) означає предмет, який охороняє свого власника від негараздів, хвороб, пристріту і псування, свого роду оберіг. Амулети зберігають, а частіше - носять, щоб вони були завжди поруч, тому вони представляють собою кулони, каблучки, хрестики, ладанки і образки, шматочки священних текстів, вшитих в тканину. Амулет може зберігатися до житла чи бути встановлений поряд з ним для захисту будинку від негоди, пожеж і злодіїв.
Інструкція
1
Стародавні вважали, що боги надають своє заступництво через амулет и. Сильними амулет ами є камені. Найпростіший спосіб підібрати собі такий амулет за датою народження. Але в будь-якому випадку, купуючи камінь, візьміть його в руки, прикладіть до щоки. Якщо це ваш амулет , то навіть холодна і груба його поверхню здасться вам теплою і шовковистою. Є камені, які можуть бути амулет ами для всіх, один з них - агат. Камені можна вибрати і по тому, якого дії ви чекаєте від них. Якщо ви страждаєте від хвороб серця і тиску, виберіть авантюрин, якщо вам треба підвищити свою життєву енергію - гранат, якщо вам потрібен шана і повага - рубін, якщо ви страждаєте від нерозділеного кохання - купите перли.
2
Крім дорогоцінних і напівкоштовних каменів одним з найсильніших амулет ов вважається звичайний камінь з отвором - «курячий бог», який можна знайти на березі моря або річки. Якщо ви знайдете такий, то невеликий можете носити на шиї, пропустивши через нього шовковий або шкіряний шнурок. Камінь побільше, підвішений на стіні в будинку над парадними дверима, буде охороняти його, відштовхуючи будь-яку шкідливу енергію і зберігаючи спокій і домашній затишок. Таке ж сильне дію роблять і найдавніші скам'янілості, які ми, часом знаходимо. Їх сила зв'язується з їх неймовірним віком і з давніх пір вони охороняли житла.
3
Вашим амулет ом може стати навіть колір, який напряму впливає на наш мозок. Якщо ви інстинктивно віддаєте перевагу якийсь колір, то на підсвідомому рівні він підсилює в вас ті якості, які вам бракує. Блакитний колір здатний вселити в вашу душу гармонію і радість, зелений - спокій і удачу, фіолетовий - колір сили і владності. Якщо поєднати дію двох амулет ов - кольори і каменю, то їх сила багаторазово зросте.
4
Амулетом для вас може бути ювелірний виріб із металу, відповідного планеті сонячної системи, чиєю силою ви хочете скористатися. Так, золото відповідає Сонцю, срібло -Луне, залізо - Марсу, мідь - Венері і т.д.
Зверніть увагу
Вибір кольору для амулета - одне з ключових питань. Досить згадати, що колір - це фактор, який, на відміну від форми або матеріалу, з якого зроблений амулет, впливає на ваш мозок безпосередньо, через зоровий нерв. Колір не вимагає від вас розуміння, він кристально ясний, він просто сприймається «як є».
Корисна порада
В рунической магії кольору мають дуже велике значення. Вони змушують працювати .амулет більш акцентовано, вказують на особливі пріоритети рун. Колір заготовки може відображати основну мету роботи амулета. Правильно підібраний колір дуже позитивно впливає на сам талісман. Причому за допомогою квітів амулетові можна надавати приховані значення, а також визначати відтінки його роботи.