Як наколювати татуювання.

Татуювання є малюнок на тілі, виконаний методом місцевого наколювання. Зараз майже в кожному місті існують тату-салони, надають послуги з наколюванні різних малюнків, определяющихся бажанням замовника. Але послуги ці досить дорогі, і не багато хто з бажаючих зробити собі татуювання можуть це дозволити. Тому деякі з нас стали робити тату в домашніх умовах. Як же саме наколювати татуювання?
Вам знадобиться
  • Кулькова ручка, струна від гітари, двигун, шестерня і втулка зі старого магнітофона, шматочок пластмасової трубки, блок живлення, туш для нанесення малюнка, дезінфікуючий засіб, вазелін.
Інструкція
1
Спочатку визначитеся з місцем на тілі і зовнішнім виглядом татуювання.
2
Зберіть пристрій для набивання татуювань. Для цього візьміть звичайну кулькову ручку (хоча підійде і гелієва), розберіть її, вийміть стрижень. У стержня видавіть кульку з пасти. Паста в майбутньому послужить вам провідником для голки. Приміряйте струну. Якщо діаметр струни більше діаметра пасти, зріжте закруглену частину пасти там, де був кульку. Подгоните довжину струни під довжину ручки.
3
Заточите один кінець струни, щоб він міг вільно проходити в стрижень (але не бовтатися). Акуратно вставте струну в стержень.
4
Візьміть шматочок пластмасової трубки, проріжте його по довжині. Злегка нагрійте його запальничкою і відігніть одні кінець трубки на 90 градусів. Один кінець підготовленої трубки надіньте на кінець ручки, а до іншого кінця приробити моторчик.
5
Прикріпіть струну до втулки. Для цього заздалегідь зробіть на кінці струни невелику петлю. За допомогою паяльника прикріпіть втулку до шестерінці. Підключіть блок живлення.
6
Машинка готова! Тепер займіться нанесенням малюнка на тіло. Підготуйте те місце, куди ви хочете зробити татуювання. Продезінфікуйте це місце спиртом або іншим антисептиком.
7
Якщо ваш малюнок нескладний, можете нанести його на тіло звичайною ручкою, а потім наколювати його. Якщо ж ви хочете щось більш складне, виконайте малюнок на папері, промаслити її, обведіть ескіз барвником і відразу ж прикладіть малюнок до потрібної ділянки тіла. Зачекайте кілька хвилин, поки малюнок переведеться на шкіру.
8
Далі зібраної вами машинкою починайте обводити малюнок по контуру. Для цього умочіть прилад в баночку з тушшю і почніть наколювання. Періодично витирайте місце ганчірочкою зі спиртом, щоб бачити малюнок. Коли контур буде готовий, можна зайнятися затушовування. Після закінчення змастіть татуювання вазеліном і продовжуйте регулярно змащувати її протягом декількох днів.