Як почистити норкову шапку.

Хутро норки вимагає делікатного догляду. Тому не поспішайте слідувати порадам кшталт "почистіть хутро крохмалем, борошном, манною крупою, нашатирем". Частинки борошна, крупи, крохмалю, які неминуче залишаться після чистки, привернуть моль, а нашатирний спирт висушить хутро.
Вам знадобиться
  • Щітка для вовни (можна купити в зоомагазині), тальк, медичний спирт, губка
Інструкція
1
При домашньої чищенні використовуйте медичний спирт для сухих брудних плям і тальк для жирних плям і для профілактичної чистки. При чищенні спиртом використовуйте губку або ватяний тампон. При чищенні тальком посипте шапку, втирайте в хутро, вичешіть щіткою. При необхідності повторіть.
2
Але краще звернутися до професіоналів, тобто в хімчистку. Хутро витримує 4-6 хімчисток, тому намагайтеся не зловживати. При хімічній чистці виріб занурюють в розчин. Якщо потрібно «освіжити» хутро в кінці сезону, краще провести поверхневу суху чистку. Звертайтеся в хімчистки, що спеціалізуються на чищенні хутряних виробів. Зберігайте ярлички і пам'ятку по догляду, які додаються при покупці. На ярличках позначений найбільш підходящий спосіб чистки вироби.
Зверніть увагу
Головне при догляді за хутряними виробами - НЕ намочити кожевую тканину хутряної шкурки - мездру. При висиханні міздря деформується, і часом шапку залишається лише викинути. Якщо міздря все ж намокла, ні в якому разі не сушіть її феном чи біля батареї. Прати хутро можна!
Корисна порада
Якщо ви ненароком забруднили хутро, то чим швидше ви його вичистіть, тим більша ймовірність того, що виріб знайде колишній від.Белий хутро завжди жовтіє з часом, чистка тут не допоможе. Пожовклу білу шапку можна тільки повністю перефарбувати, зверніться до фахівця. Якщо вигорів коричневий або чорний хутро, подкрасьте його спеціальною аерозольною фарбою для меха.Подклад хутряної шапки краще замінити, так як випрати його, не замочивши мездру, дуже сложно.Храніте норкову шапку в напівтемному приміщенні з хорошою циркуляцією повітря.