Як навчитися співати англійською.

Заспівати англійською мовою, насправді, здатний будь-яка людина. Нехай ваш вокал не на найвищому рівні, а знання англійської мови залишає бажати кращого - якщо є бажання, то навчитися співу можна навіть за короткий термін!
Інструкція
1
Запишіть англійську пісню на аудіо плеєр, за допомогою якого ви зможете перемотати пісню і зупинити її на потрібному місці. Прослухайте її кілька разів, намагаючись підспівувати в тих місцях, в яких слова ви більш - менш розібрали. Виконайте це кілька разів.
2
Знайдіть в інтернеті текст цієї пісні мовою оригіналу. Не слід шукати відразу ж переклад до пісні. Постарайтеся її самостійно перевести. Для цього візьміть англо-російський словник, і, читаючи слова по транскрипції, ви з легкістю зможете правильно вимовити слово. Таким чином, порівняйте свою вимову з тим, коли ви тільки слухали пісню і намагалися підспівувати.
3
Добре сприяє співу караоке. Для цього сходите в караоке - клуб і знайдіть в збірнику композицій англомовну пісню. З добре знайомою мелодією, з субтитрами слів пісні, та й за допомогою друзів ви зможете зробити справжній фурор у виконанні улюбленого хіта. Знайдіть скоромовки англійською мовою. Переведіть їх, а, головне, постарайтеся вимовляти їх правильно і повільно. Потім візьміть в рот кілька горіхів або затисніть між зубами пробку від пляшки шампанського, і постарайтеся сказати англійську скоромовку. Дані вправи допоможуть зробити ваше англомовне вимова слів більш чітким і звучним.
4
Намагайтеся розділяти слова по складах, добре вимовляючи кожен, і приділіть увагу закінченнях слів. Прислухайтеся, як дані закінчення слів витягує співак, і постарайтеся домогтися такого ж ефекту при сольному виконанні пісні.
5
Зверніть увагу на дихальні вправи. Якщо пісня швидка, то слід встигнути за мелодією, проговорити потрібні слова. Для цього скористайтеся дихальною гімнастикою і вправами з діафрагмою, які можна знайти в інтернеті.
6
Також ви можете знайти відеозапис улюбленої англійської пісні і подивитися, як виступає співак і на його міміку обличчя. Ці малопомітні деталі допоможуть вам ще більш точно передати характер пісні і правильно проспівати її слова.