Як визначити розмір светри.

Для спрощення покупки светри необхідно знати свій розмір. У більшості випадків розмір вказаний на бирці, прикріпленій до виробу. Але щоб правильно зрозуміти, чи ваш розмір вказаний, потрібно заздалегідь обміряти деякі лінійні параметри вашого тіла.
Інструкція
1
Виміряйте вже наявний у вас светр, який підходить вам за розміром. Розкладіть його на рівній поверхні вимірювальної стрічкою виміряйте три параметра: довжину і ширину вироби, довжину рукава.
2
Довжину визначте як відстань від плечового шва до низу вироби. Ширина - це відстань між пахвовими швами. Довжина рукава вимірюється від пахви до низу рукава.
3
Знайдіть будь-яку таблицю параметрів одягу, де вказані дані лінійні розміри, і визначте за шкалою відповідний вам розмір, який і будете шукати на бирці в магазині. Для доцільності покупки обов'язково приміряйте светр, щоб переконатися в правильності вибору розміру.
4
Для виготовлення светри своїми руками спочатку зробіть креслення вироби. По ньому розрахуйте кількість петель для початкового набору і кількість пов'язаних рядів.
5
Виміряйте обхват шиї, глибину вирізу, обхват грудей, ширину плеча, розмір пройми, обхват в області талії, обхват стегон, довжину вироби, довжину рукава, обхват передпліччя і зап'ястя. На основі цих мірок побудуйте викрійку.
6
На кресленні зробіть припуски на розмір для більш вільного облягання светри.
7
Постарайтеся знайти готовий креслення з потрібними розмірами в якомусь журналі мод, на якому буде вказано необхідну кількість петель і рядів. Перенесіть креслення на великий аркуш в натуральну величину.
8
Може виникнути необхідність в'язання светри для свого вихованця, яке нічим не відрізняється від в'язання для людини. Зніміть мірки тваринного: довжину вироби по холці, обхват грудей під передніми лапами і обхват талії перед задніми лапками. Побудуйте креслення, враховуючи відстань між отворами для лап. В'яжіть светр, періодично прикладаючи його до креслення.
9
Пам'ятайте, що від правильних розрахунків залежить зовнішній вигляд светри і гарний настрій його власника.