Як відремонтувати масляний обігрівач.

Якщо масляний обігрівач, «вірою і правдою» відслужив жоден рік, раптом перестав функціонувати, не поспішайте його викидати. Справа в тому, що цей пристрій досить відмовостійкості, тому, відремонтувавши масляний радіатор, можна надовго продовжити його експлуатаційний термін.
Вам знадобиться
  • - викрутка;
  • - омметр;
  • - наждачний папір;
  • - надфіль;
  • - спирт;
  • - туш;
  • - ганчір'я;
  • - біметалічна пластина.
Інструкція
1
Якщо включений в мережу електроживлення обігрівач не нагрівається, а індикатор не світиться, значить, причиною несправності може стати порушення Електроконтакт в вилці шнура, пошкодження жив дроти або ослаблення кріплення жил до клем в блоці управління.
2
Огляньте уважно вилку і з'єднувальний шнур. Якщо видимих пошкоджень немає, відкрутіть гайки, за допомогою яких кріпиться панель на блоці управління, а після акуратненько зніміть спочатку пружинні шайби, а потім круглі.
3
Зніміть кришку і перевірте з'єднання.
4
Потім продзвоните кабель електроживлення омметром. Перевірте ступінь затягування контактних гвинтів, якими зафіксовані кінці жил кабелю живлення. Якщо на контактуючих елементах присутній нагар, зачистите їх наждачним папером до блиску. «Відновлений» з'єднувальний шнур приєднаєте до блоку управління, потім встановіть кришку від цього блоку на місце і зафіксуйте її.
5
За допомогою омметра переконайтеся в тому, що немає короткого замикання в струмоведучих частинах масляного обігрівача, після чого включіть електроприлад в розетку і перевірте його роботу.
6
У тому випадку якщо причина несправності - замикання контактів терморегулятора, зніміть кришку з блоку управління, попередньо відкрутивши фіксують її гайки. Потім відкрутите гайку з гвинта, а його голівку за допомогою викрутки застопоріть з іншого боку панелі. Акуратненько зніміть шайбу, а потім упор.
7
Після цього підніміть якір (робити це слід обережно: не допускайте, щоб биметаллическая пластина перехилилася) і уважно огляньте контакти під ним. «Відновіть» контакти, Надпіли їх надфілем і зачистивши дрібнозернистим наждачним папером. Протріть контакти спиртом і зберіть терморегулятор.
8
Найчастіше причина несправності криється в поламаної біметалічною пластині. Щоб відремонтувати масляний обігрівач, для початку розберіть терморегулятор.
9
Потім встановіть ручку, регулюючу тепловий режим, в положення мінімального нагріву і зніміть її з головки регулюючого гвинта (перш ніж це зробити, на регулювальний гвинт зробіть позначку тушшю, що вказує на розташування цього елемента щодо рамки).
10
Потім відверніть гвинти і витягніть гайку з поглиблень, а після зніміть з панелі рамочку і пластинчасту пружину.
11
Зніміть гвинт і гайку, якими створюється нерухомий контакт, і зніміть біметалічну пластину. Для видалення магніту частково демонтуйте довгий стрижень датчика.
12
Замініть біметалічну пластину на нову і зберіть блок керування.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=11PX2WX8tJI
Зверніть увагу
Ніколи не включайте не до кінця зібраний масляний обігрівач в розетку!
Корисна порада
Знімаючи той чи інший елемент масляного радіатора, робіть на ньому мітки, які вказують, звідки деталь була знята: так легше буде все зібрати.