Як зробити шарф.

Шарф можна не тільки зв'язати, але і зшити! Це набагато швидше і актуальніше, адже наступає весна ... Геть теплу шерсть!
Вам знадобиться
  • Відріз тканини довжиною 2 м, шириною 60 см
  • Швейна машинка
  • Нитки для шиття.
Інструкція
1
Шарф можна зробити дуже багатьма способами. Його можна в'язати, плести, в мережі дуже багато самих різних способів. Для створення шарфів використовуються і нитки, і пряжа. Від якості, складу і товщини ниток залежить щільність в'язки, і, відповідно, товщина вироби. Також розрізняються способи в'язання. Якщо ви будете в'язати шарф спицями - шарф вийде рівний, боле щільний, і часу на його виготовлення піде менше. Якщо ж ви ризикнете в'язати шарф гачком - то може вийти ажурний аксесуар, адже при в'язанні гачком більший вибір різних візерунків, але і часу на нього піде набагато больше.Также шарфи можна шити. Особливо це стосується демісезонних шарфів, які потрібні скоріше як аксесуари, а не як теплі речі для збереження температури. На шиття шарфа затрачається найменша кількість часу, в порівнянні з в'язанням.
2
Для того, щоб зшити шарф, нам потрібно визначитися з тканиною для нього. Найкраще брати тонку, легко драпірується тканину, тому що ми будемо використовувати в нашому шарфі елементи збірок. Можна взяти тонку вовняну або сумішеві тканини.
3
Беремо шматок тканини таких розмірів: довжина близько 2м, ширина близько 60 см. Якщо краї відрізу не оброблені, то їх потрібно обробити оверлочними швом (якщо у вашій машинці є така функція - скористайтеся ним). Можна попередньо віддати відріз в ательє, щоб вам його обверложілі на професійному оверлок, це не займе багато часу, зате заощадить вам ваше.
4
Потім розкладаємо відріз на горизонтальну поверхню, і за допомогою швейного крейди двома лініями поділяємо ширину відрізу на три частини, по 20 см. Отримуємо дві смуги, які поділяють наш шарф в довжину. Наша задача - наметочним швом трохи стягти за цими швах шарф, щоб зробити його походимо на накидку "боа".
5
промітати таким чином два шва, і обов'язково закріпивши нитки в кінці відрізу, щоб вони не розпустилися - прошиваємо шарф по намітки звичайним швом на машинці, закріплюючи збірки. Можна використовувати як нитки в колір тканини шарфа, так і контрастні, для більшої індивідуальності вашої речі.
6
Тепер нам залишилося тільки акуратно видалити наметочним нитки - і шарф готовий.
Зверніть увагу
Намагайтеся робити збірки тканини рівномірно
Корисна порада
Для шарфа з оборками краще взяти тонку тканину.