Як очистити список недавніх документів.

Безпека особистої інформації в сучасному світі має першорядне значення. Для того щоб отримати доступ і цікавлять даними, зловмисники використовують будь-які методи і засоби. Тому при роботі на комп'ютері важливо придбати корисні звички. Наприклад, перед завершенням роботи має сенс очистити список недавніх документів або видалити історію відвідувань в браузері.
Вам знадобиться
  • - обліковий запис в Windows.
Інструкція
1
Відобразите діалогове вікно властивостей панелі задач і меню «Пуск». Клікніть правою кнопкою миші на кнопці «Пуск», що розташовується в панелі задач на робочому столі. Відображуватиме контекстне меню оболонки. В цьому контекстному меню клікніть на пункті «Властивості». Відобразиться діалог властивостей.
2
Відкрийте один з діалогів управління станом меню «Пуск». В поточному вікні переключіться на вкладку «Меню Пуск», якшо мишею по її заголовку або скориставшись клавішами Tab і Enter. На цій вкладці відображена картинка робочого столу. Нижче неї розташовані опції вибору виду меню «Пуск» (звичайне або класичне). Поруч з перемикачами опцій знаходяться кнопки «Налаштувати». Одна з них активна (в залежності від того, яка з опцій виду меню «Пуск» обрана). Клікніть по активній кнопці «Налаштувати».
3
Очистіть недавні документи за активної стандартному меню «Пуск». В відображення діалогу «Налаштування меню Пуск» переключіться на вкладку «Додатково», клікнувши по мишею по її заголовку. Натисніть на кнопку «Очищення списку», розташовану в групі елементів управління «Недавні документи» поруч із прапорцем «Відображати список недавно використалися». Дочекайтеся закінчення процесу видалення списку документів.
4
Очистіть список недавніх документів в режимі класичного меню «Пуск». В діалозі, який буде відображений після виконання дій другого кроку, клікніть по кнопці «Очистити», розташованої в групі елементів управління «Склад меню Пуск». Дочекайтеся закінчення процесу очищення.
5
Перевірте коректність скоєних дій. Відкрийте меню «Пуск», якшо по відповідній кнопці в панелі задач на робочому столі. В отобразившейся меню виділіть пункт «Документи». Буде розгорнуто дочірнє меню. Перегляньте його вміст. Якщо в ньому присутня тільки роздільник, після якого знаходиться елемент з текстом «Пусто», то операція очищення списку недавніх документів була виконана успішно.