Як підшивати військову форму. підшивка підкомірця.

На військовій формі треба щодня міняти підкомірець. Це підшивання елемент, який повинен знаходитися на звороті коміра. Саме він дозволить комірові військового кітеля залишитися чистим і зберегтися довше. До речі, підкомірець не завадить і предметів цивільного одягу.
Інструкція
1
Візьміть шматок білої тканини і подгоните під розмір коміра. Просто накладіть тканину на комір і підігніть зайве по краях тканини.
2
Тепер складіть тканину в кілька разів, щоб вийшла акуратна біла смужка шириною, рівній ширині коміра. Подивіться, щоб не стирчали розпатлані краю. Ось підкомірець і готовий. Пройдіться по ньому два-три рази гарячою праскою.
3
Можна не готувати підкомірці самим, а купити їх в магазині спецодягу. Принаймні це повинна бути щільна біла тканина, складена вдвічі.
4
Добре пропрасуйте сам комір гімнастерки. Укладіть підкомірець так, щоб він виступав назовні на величину сірникової головки.
5
Починайте пришивати з лівого верхнього кута. Вузол нитки сховайте всередині шва.
6
Хід нитки і стібки теж необхідно заховати під комір. Для цього голка на лицьовій стороні входить прямо туди, звідки вийшла. Робіть стібки 2,5-3см. Не треба сильно стягувати, а то комір піде буграми. Пам'ятайте, що ви при кожному стьобанню проколюєте комір два рази. Не поспішайте.
7
Після кожного стібка візьміть підкомірець за краї і потягніть. Так ви приберете хвилі. Так проробіть 12 стібків зверху і 6 стібків знизу. Також по 2 стібка по краях.
8
Коли пришиваєте по краях, пробивайте комір тільки один раз. Підкомірці можна прати і використовувати повторно.
Корисна порада
• Підкомірець - це не дурне правило. Без нього комір натре шию так, що мало не здасться. Це гігієна. Ви ж не хочете чиряк на шиї. • Описаним способом підшивають в одній військовій частині. У частині, де ви будете служити, можуть зажадати по-іншому. Слухайте їх і робіть все, як радять старослужащие. Своєї думки не висловлюйте і не сперечайтеся. • Не треба підшивати краще всіх або швидше за всіх. Робіть нарівні з іншими. Інакше «діди» можуть змусити саме вас кожен день підшивати підкомірці ім.