Як перейменувати дисковод.

В процесі установки операційної системи розділи вінчестера та інші носії отримують ім'я - букву за алфавітом. За замовчуванням програма установки робить привід буквою Е, розділяючи тим самим логічні диски.
Вам знадобиться
  • - права адміністратора.
Інструкція
1
Деяким програмам (наприклад, клієнт-банку) потрібно, щоб ключ був встановлений в носій під літерою «А», і програмі все одно, що використовується ноутбук, буква «А» зарезервована системою, а ключ знаходиться на флешці. Залишається сказати велике спасибі програмістам і, зітхнувши, правити систему руками.
2
Відкрийте редактор реєстру. У рядок поля «Виконати» (його ви можете знайти в меню «Пуск») введіть команду regedit і натисніть Enter, щоб підтвердити команду і відправити її на виконання. Відкриється системне вікно редактора реєстру. Уважно працюйте в даній системі. При неправильної роботи можна пошкодити деякі частини операційної системи, що призведе до деяких помилок.
3
Редактор ділиться на дві області. Так, в лівій частині представлена структура основних елементів комп'ютера, в правій відображається їх вміст. Зверху розташоване звичне меню управління. Розгорніть ієрархію в списку ліворуч: HKEY_LOCAL_MACHINE - SYSTEM і виділіть параметр MountedDevices. Огляньте вміст параметра в правій області. Знайдіть пункт, який відповідає дисководу: \ DosDevices \ A:
4
Клацніть по пункту правою кнопкою миші і потім «Перейменувати», щоб задати іншу назву. Змініть букву «А» на будь-який вподобаний варіант. Використовуйте символи англійського алфавіту. Натисніть введення, щоб зберегти зміни. Перевантажите комп'ютер, щоб зміни коректно вступили в силу. Тепер дисковод буде відображатися заданої буквою. Якщо вам потрібно змінити букву іншого носія, а не дисковода, скористайтеся «Управлінням дисками». Ви можете змінювати різні види носіїв. Також варто відзначити, що інформаційному носію крім букви можна привласнити певне ім'я.