Як освоїти математику.

Математику можна вважати ключем до оволодіння деякими іншими науками. Якщо у шкільній освіті є прогалини, дорослій людині доводиться освоювати математику самостійно, щоб нагнати програму вузу або впоратися з іншими життєвими завданнями.
Інструкція
1
Почніть вивчення зі шкільного курсу, навіть якщо зараз потрібен рівень вищої математики. Прогалини в елементарних математичних знаннях заважають успішному просуванню. Тому візьміть в бібліотеці підручники з першого по одинадцятий клас.
2
перегортати кожен підручник і читайте правила. Якщо все зрозуміло, йдіть далі. Якась кількість підручників пробіжите швидко. Це надихне вас, навіть якщо мова йде про перших класах. Помітите, що певна база за плечима все-таки є. Якщо деякі правила здаються незнайомими, зупиніться і прорешать запропоновані приклади.
3
Послідовно опрацювати всі шкільні підручники. Коли дійдете до складного матеріалу, в якому взагалі не розбираєтеся, запросіть для спільних занять кмітливого школяра, який зрозумілою мовою пояснить складні місця.
4
Після опрацювання шкільного курсу почніть вивчати вищу математику, причому рухайтеся послідовно - від простого до складного. Успіх занять залежить від вибору підручника. Візьміть у бібліотеці кілька книжок різних авторів.
5
Вивчіть перший параграф кожного підручника. Виберіть книгу, в якій матеріал викладається більш зрозумілою мовою. На додаток залиште ще один самовчитель: іноді буває корисно розбирати один і той же математичний прийом за різними книгам. Решта матеріали здайте в бібліотеку: вони не знадобляться.
6
Займайтеся щодня. Як тільки зіткнетеся з непереборною перешкодою, просіть допомоги у колег. Немає такого прикладу, який ви не змогли б освоїти. Якщо необхідно, повторюйте вивчене кілька разів.
Зверніть увагу
Розумова діяльність вимагає зосередженості. Позбавляйтеся від перешкод, бувайте на свіжому повітрі; провітрюйте приміщення, щоб добре себе почувати.
Корисна порада
Вам зможете швидше просуватися, якщо будете дотримуватися режиму дня. Раніше лягайте спати, вставайте в п'ять ранку і вправляйтеся. До того часу, коли у людей тільки починається день, ви встигнете кілька годин попрацювати.