Як почистити хутро від жовтизни.

Жінка може відчути себе королевою, одягнувши шубу з білого хутра. Але він виглядає розкішно тільки в ідеальному стані. Найменші забруднення і жовтизна можуть повністю зіпсувати враження.
Вам знадобиться
  • Синька, мильний розчин, крохмаль, перекис водню, крейда, пшеничні висівки.
Інструкція
1
Скористайтеся старим бабусиним рецептом. Розведіть в тазу слабкий розчин синьки. За допомогою поролоновою губки або розпилювача нанесіть на поверхню пожовклого хутра. Залиште на деякий час. Коли виріб повністю просохне, розчешіть хутро гребінцем з частими зубами.
2
Приготуйте теплий мильний розчин і налийте його в пульверизатор. Розстеліть хутряний виріб на рівній чистій поверхні і присипте ворс картопляним крохмалем. Потім розпорошите мильний розчин. Руками розітріть масу і залиште до повного висихання. Зчистите порошок за допомогою жорсткої щітки і струсіть виріб. Розчешіть ворс гребенем.
3
Щоб відбілити пожовклий біле хутро, приготуйте наступний склад. Візьміть на 1 склянку води кілька столових ложок 3% -ий перекису водню і 5 крапель нашатирного спирту. Нанесіть розчин на хутряний виріб за допомогою розпилювача. Дочекайтеся повного висихання і струсіть. Розчешіть хутро гребінцем з частими зубами. Перш ніж застосовувати даний засіб, перевірте його на непомітному місці. Якщо хутро змінив колір або змінилася його структура, то не використовуйте цей склад.
4
Подрібніть крейда в порошок. Присипте поверхню виробу і ретельно потріть. Потім вибийте хутро прутом.
5
Для видалення забруднень з білого хутра насипте в металевий посуд пшеничні висівки. Поставте на вогонь і нагрійте їх, постійно помішуючи. Хутряний виріб розстеліть на рівній поверхні і висипте висівки на ворс. Потім інтенсивно потріть руками. Залиште на деякий час. Струсіть висівки щіткою.
Зверніть увагу
Зберігайте біле хутро, загорнувши в синій папір. У такому випадку навіть уже з'явилася жовтизна стане менш помітною.
Корисна порада
Щоб біле хутро завжди був в ідеальному стані і не половів, своєчасно видаляйте забруднення.