Як визначити складність роботи.

Бездоганно виконана робота - запорука успіху вашої кар'єри. При цьому повноцінний розвиток в професії неможливо без виконання нових завдань різних рівнів. Оцінка складності пропонованої роботи - важливий організаційний момент, завдяки якому ви зможете вибудовувати свою діяльність.
Вам знадобиться
  • - телефон;
  • - інтернет.
Інструкція
1
Ретельно розберіться у всіх деталях майбутньої роботи. Якщо ви не виконували подібних завдань раніше, попередня оцінка повинна проводитися з особливою увагою. Досягніть того, щоб в завданні не залишилося незрозумілих моментів для вас. Обговоріть з керівництвом всі виниклі питання і ще раз уточніть, яких результатів від вас очікують.
2
Порівняйте дану роботу з аналогічними. Якщо вам необхідно визначити рівень гонорару, проведіть невелике цінове дослідження. Обдзвоніть компанії, які надають схожі послуги, а потім визначте середньоринкову вартість виконання схожого обсягу робіт.
3
Оцініть ресурси, необхідні для виконання роботи. Дуже часто всілякі приховані витрати (як тимчасові, так і фінансові) можуть серйозно позначитися на прибутку та кінцевому результаті. Наприклад, якщо вам пропонується зробити косметичний ремонт на матеріалах замовника, не забудьте про вартість інструментів і залученої робочої сили.
4
Спробуйте знайти фахівця на виконання даної роботи, виступаючи від імені замовника. В даному випадку ви зможете легко отримати детальну оцінку роботи тими людьми, які вже виконували її і добре орієнтуються в усіх тонкощах.
5
Переконайтеся, що ви маєте часом, силами і знаннями для виконання цієї роботи. Наприклад, навіть якщо ви добре володієте іноземною мовою, технічний переклад може викликати у вас серйозні труднощі через велику кількості складної термінології. При цьому для фахівця в даній сфері подібна робота може бути вельми простий.
Зверніть увагу
Не відкладайте виконання роботи на останній момент, навіть якщо спочатку ви оцінили її як легку. Перенапруження через стислих термінів може негативно позначитися на якості.
Корисна порада
Розбийте роботу на кілька етапів. Це не тільки допоможе вам оцінити складність кожного кроку, а й структурувати виконання завдання.