Як визначити жирність сиру. Як зрозуміти Який жирності сир.

Сир багатий білком, кальцієм і жирами, він корисний дітям на перше роках їхнього життя. Додавання сиру в раціон харчування зміцнює кісткову тканину і нігті, покращує імунітет, насичує організм корисними мікроорганізмами. Чим сир жирніше, тим він корисніший, проте для малюків раннього віку необхідно робити сир з низькою часткою жирності.
Інструкція
1
Якщо сир робите самостійно на молоці, то для визначення відсоткової частки жиру в майбутньому сирі зважте молоко і розрахуйте кількість жиру на його вагу. Якщо жирність молока невідома, то вчините так. Незбиране молоко містить від 3,2% жирності і більше. Візьміть високий і вузький стакан, налийте молока на висоту 10 см, отмеряя суворо лінійкою. Через 5-6 годин від молока відокремляться вершки, візьміть ту ж лінійку і виміряйте висоту вершків. Кожен міліметр вершків дорівнює 1 відсотку жирності молока.
2
Приготуйте з молока сир. Зважте отриману сирну масу. Розрахуйте відсоток жиру в сирі за схемою: N2 = N1 * A/B, гдеN1 - жирність молока (у відсотках); N2 - жирність сиру (у відсотках); A - вага молока; B - вага сиру.
3
З одного обсягу молока виходить сиру вдвічі менше, але процентна частка жирності в сирі подвоюється. Таким чином, якщо у вас 1 літр молока, то з нього ви отримаєте тільки 500 гр. сиру. Якщо молоко було 3-процентним, сир буде 6-процентним і так далі. Дана схема підходить, якщо відома первісна жирність молока.
4
Будь лабораторія вашого міста, що займається експертизою продуктів харчування, допоможе визначити жирність вашого сиру. Там є апарати для визначення жирності.
5
Відсоток жирності покупного сиру друкують на упаковці.
Корисна порада
Зразкову жирність сиру можна визначити за кольором: чим жовтіше відтінок, тим більше процентна частка жирності продукту. Колір сиру може бути як чисто білий, так і кремовий.Свежепріготовленний сир зберігайте в холодильнику не більше 3 діб. Покладіть в контейнер з сиром шматочок цукру, він вбере в себе зайву влагу.Употребленіе всього 9-ти столових ложок сиру кожен день заповнить добову потребу організму в кальції.
Мрія будь-якої жінки - залишатися молодою і привабливою, як можна довше. Це залежить від багатьох факторів, особливо, від стану шкіри на її обличчі. Відомо, що шкіра поділяється на кілька видів: жирна, суха, комбінована і нормальна. Так, як же визначити жирна у вас шкіра чи ні?
Інструкція
1
Підготуйте свою шкіру до тесту заздалегідь. Для цього зніміть нанесений макіяж спеціальними засобами. Якщо на шкіру завдано тільки крем, або інші косметичні засоби, то вони теж підлягають очищенню.
2
Вмийтеся звичайною водою кімнатної температури. Після чого шкірі необхідний час для відновлення своєї природної жирової плівки. Зачекайте близько двох годин, перш ніж почати проводити тест на жирність . Якщо ви чітко виконали рекомендації даного пункту і почекали вказаний проміжок часу, то ваша шкіра повністю готова до самого тестування.
3
Візьміть аркуш папірусному паперу або тонку серветку. Щільність обраного вами матеріалу повинна дозволяти кожному жиру просочитися (якщо шкіра не суха).
4
Прикладіть з легким натисканням серветку або папір на лоб, ніс, а також підборіддя. Ця ділянка особи називається Т-подібна зона. Доторкнувшись до поверхні шкіри, зачекайте кілька секунд.
5
Притисніть обраний вами матеріал до правої і лівої щоках, злегка проведіть по них. Потримайте кілька секунд. Цей час необхідний для того, щоб наявний шкірний жир встиг вбратися в поверхню серветки. Таким чином, ви повинні були доторкнутися до п'яти зон на своєму обличчі.
6
Уважно огляньте серветку або папір. Якщо матеріал залишився зовсім сухий і на ньому не видно жодної плями з можливих п'яти, то значить ви володарка шкіри сухого типу. У тому випадку, коли на серветці залишилися не всі плями або ж вони слабо проглядаються, це може говорити про те, що у вас або нормальна, або комбінована кожа.І, нарешті, якщо на папері залишилися всі п'ять плям, і вони досить добре видно , значить, ви впоралися з тестуванням і змогли визначити, що у вас жирна шкіра на обличчі.
7
Жирність своєї шкіри ви також зможете визначити, якщо добре вивчіть її. Все дуже просто. Про це типі шкіри говорить блиск на підборідді, носі, і лбе, а також її схильність до частих висипань. Слід зауважити, що це, мабуть, єдиний тип шкіри, який завдяки своїй здатності зберігати еластичність, продовжує жінці молодість.