Як зліпити жабу. браслет з куль жаба.

Ліплення різних фігурок і тварин із пластиліну - це творчий процес, який приносить масу позитивних емоцій будь-якій дитині і навіть дорослому. Це хвилинне заняття з часом може перерости в серйозне хобі. Ще ліплення - це корисне захоплення, вона покращує дрібну моторику.
Вам знадобиться
  • - зелений, червоний, чорний і жовтий пластилін;
  • - стека;
  • - сірник;
  • - зубочистка.
Інструкція
1
Зліпити жабу можна з пластиліну будь-якого зеленого відтінку. Візьміть шматочок матеріалу, зліпіть з нього велику кульку. Зробіть з нього валик, трохи потовщений зверху. Сплющите його з боків. Це буде голова і тулуб жаби.
2
У верхній частині голови сформуйте невелике заглиблення. Вийшов рот. Зверху акуратно натисніть на нього, для того, щоб він вийшов трохи сплюсненим.
3
З синього пластиліну зліпіть два круглих, маленьких кульки, придавите їх. Це будуть повіки. З жовтого шматочка зробіть очі, а з чорного - зіниці. З'єднайте разом два жовтих кульки, на кожен приліпите чорні намистинки. Приробити очі у верхній частині голови.
4
Сірником проткніть невеликі отвори - ніздрі. З червоного пластиліну скачайте маленький кульку. Зробіть з нього ковбаску, а потім придавите її. Вийшов язичок. Приліпите його в рот жаби.
5
Зліпити задні лапки. Для цього, з зеленого пластиліну скачайте дві кулі, а потім з них зробіть валики. Трохи згорніть навпіл, кінчики злегка притисніть. За допомогою зубочистки, на лапках проведіть невеликі насічки. Приліпите лапки до тулуба жаби.
6
Також зробіть передні лапки, тільки вони повинні бути трохи коротше. Приєднайте їх до верхньої частини тіла. З жовтого пластиліну зліпіть кульку, расплющьте його в невелику коржик. Це животик жаби. Приліпите його в середині тулуба.
7
Зліпити для жаби лист латаття. Для цього, з пластиліну темно-зеленого кольору зробіть кулю, придавите його пальцями. За допомогою стеки сформуйте лист, зубочисткою намітьте прожилки. Листок помістіть на картон, посадіть на нього жабу.
Корисна порада
Можна виліпити жабу з однорідного зеленого кольору, але можна додати до пластиліну цяточки іншого відтінку.