Як зробити відмінну презентацію.

Презентація - це цільове подання інформації аудиторії про що небудь. Структура презентації - це спосіб організації ваших ідей. Який працює на мету, робить зміст виступу зрозумілим аудиторії, допомагає легко простежити хід ваших міркувань. Чітка структура і баланс інформації дають доповідачу свободу і легкість у викладі теми, а аудиторії - допомагає в сприйнятті.
Інструкція
1
Основні частини презентації: - введення (15% часу); - основна частина (75% часу); - висновок (10% часу).
2
Структура введеніяВоспользуйтесь методом трьох «розкажи»: - скажіть слухачам, про що ви збираєтеся їм розповісти; - власне розкажіть; - скажіть, про що ви вже рассказалі.Поетому у введенні скажіть, про що ви збираєтеся рассказать.Для структури введення відмінно підійде наступна схема: 1. заволодійте увагою слухачів; 2. скажіть, навіщо вас потрібно слухати; 3. назвіть тему; 4. підтвердіть значущість вашої ідеї; 5. позначте мети.
3
Структура основної часті1. Ситуація. Розкажіть яка ситуація в розглянутій вами області на справжній момент.2. Негативні наслідки. Визначте наслідки, які можуть статися, якщо не вжити необхідні дії. 3. Ключове питання. Виділіть головну ідею, для просування якої і відбувається комунікація. 4. Пропозиція. Розкрийте суть вашої ідеі.5. Позитивні результати. Опишіть, якими будуть вигоди від впровадження вашого проекта.6. План дій. Сформулюйте перші кроки для реалізації вашої ідеї.
4
У висновку повторіть основні моменти, повторіть основні зв'язки: потреби-переваги. Закінчите презентацію на позитивній ноті, ваша остання фраза - це те, що залишається в пам'яті у аудиторії. Подякуйте аудиторію.
5
Одним з головних моментів у підготовці до презентації є її оформленіе.В як заголовок матеріалу (слайда, роздаткового матеріалу) використовуйте основну ідею, яку хочете донести до аудиторії. Заголовок слайда повинен відповідати на питання "Що хоче сказати доповідач?". Формулюйте його у вигляді утверждения.Воспользуйтесь універсальними правилами візуально ряда.- не допускайте зайвих слів; - в одному слайді робіть не більше 15 рядків; - осмислено використовуйте жирний шрифт, курсив, підкреслення; - буліти або текстові таблиці повинні розкривати тільки одну тему; - не використовуйте тільки великі літери; - інтервали між рядків робіть достатнім для читання текст.
Корисна порада
Відповіді на питання плануйте після укладення, тобто після презентації.