Як намалювати квітку дзвіночка. Як намалювати дзвіночок олівцем.

Дзвіночок - польова квітка, що вражає своєю зворушливістю і невинністю. Лінії його пелюсток прості і акуратно вигнуті. Малювати його не складно, а головне - цікаво, тому що доводиться стежити, щоб всі лінії, як при штриховке, так і при роботі в кольорі, були плавними.
Вам знадобиться
  • -лист паперу;
  • -простий олівець;
  • -ластік;
  • -акварель, кисть, вода.
Інструкція
1
Приготуйте аркуш паперу і простий олівець. Лист розташуйте по горизонталі, щоб квіти увійшли в свій повний зріст. За допомогою простого олівця почніть виконувати начерк квітки.
2
Розмістіть на аркуші паперу чотири основних квітки з усього букета. Три начерку квіток будуть у вигляді трикутників, так як розташовані вони в профіль. Одна квітка позначте колом, у нього ви будете малювати відкритий віночок. Від кожного дзвіночка проведіть лінію стебла і з'єднайте їх разом.
3
Намалюйте ще кілька стебел із загального букета. На кінцях кожного стебла зобразите овали, загострені з одного кінця. Це будуть нераспустившиеся бутони дзвіночків.
4
На кінці кожного трикутника-заготовки намалюйте так званий чашолисток, «підставку», з якої проростають пелюстки. Кожному трикутнику-заготівлі надайте форму звичайного дзвоника. Для цього підставу кожного трикутника зробіть напівкруглим, його боки - більш плавними. У круглій заготівлі квітки дугою позначте його глибину і так же позначте чашолисток.
5
Тепер прорисуйте у дзвіночків краю, вони злегка загострені. Також прорисуйте краю чашолистків, перетворивши їх на подобу «коронки». У нераспустившихся бутонів кінчик теж можете зобразити у вигляді «коронки». Зробіть стебла товстіший, домалювавши до основної лінії стеблинки ще одну, паралельну їй. У квітці, розташованому прямо, «обличчям» до вас, прорисуйте також пелюстки. У такому положенні квітка нагадує зірочку. Усередині нього позначте товкач з тичинками.
6
За допомогою ластику зітріть всі допоміжні і невидимі лінії. Приступайте до роботи в кольорі. Найкраще підійдуть акварельні фарби. Набирайте спочатку на кисті трохи фарби, розбавивши її при цьому водою. Квітка всередині буде трохи темніше, ніж зовні. Трохи темніше буде він і біля основи. Бутони дзвіночків можуть бути теж темніше розпустилися квіток. Не переборщити з насиченістю кольору, щоб квіти не виглядали «важкими».