Як готувати фруктове пюре. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Правильний розвиток дитини неможливо без правильного харчування, заснованого на індивідуальному підході. Ближче до 4-5 місяців організм крихти починає потроху готуватися до переходу від рідкої молочної їжі до дорослої їжі. Найчастіше діти із задоволенням їдять фруктові пюре, які можна цілком приготувати в домашніх умовах.
Інструкція
1
Перед приготуванням фруктового пюре переконайтеся, що обрані вами фрукти не були оброблені хімікатами. Відберіть найкращі плоди, що не мають дефектів і вад. Безпосередньо перед самим приготуванням фруктового пюре очистіть, помийте і наріжте фрукти.
2
Пам'ятайте, не варто зберігати в холодильнику готове фруктове пюре більше двох годин. Суворо дотримуйтеся правил гігієни та санітарії, ретельно промийте фрукти з милом, добре промийте і обов'язково обдайте кип'яченою водою.
3
Для приготування фруктів використовуйте пароварку, але майте на увазі, що довго їх варити в ній не варто, оскільки вони втратять всі корисні вітаміни та мікроелементи. Для подрібнення фруктів використовуйте блендер, а якщо його немає, протріть через звичайне сито. Після чого додайте трохи відвару і доведіть до кипіння.
4
Визначте консистенцію готового фруктового пюре, яка буде до смаку вашому малюкові. При бажанні в остигле пюре можна додати продукти, які дитина дуже любить, наприклад, молоко, сир та ін.
5
Приготуйте смачне гарбузово-яблучне пюре для вашої дитини таким чином. Візьміть невеликий шматочок гарбуза, яблуко середнього розміру і близько 5 грамів вершкового масла. Потім очистіть їх від шкірки і насіння, ретельно промийте і наріжте маленькими кубиками.
6
Відваріть до готовності гарбуз, далі додайте яблуко і варіть 5-8 хвилин. Гарячими подрібніть в блендері або протріть через сито, а потім додайте шматочок вершкового масла. Гарбуз і яблуко можете проварити в пароварці або запекти в духовій шафі, замість того щоб варити на плиті.
7
Якщо ви хоті приготувати пюре з сирих фруктів, ретельно промийте їх, очистіть, з ягід витягніть кісточки, обдайте окропом і подрібніть в блендері. Пам'ятайте, таке пюре зберігати не можна, тому готуйте його безпосередньо перед вживанням.