Як зшити плаття для Нового року. Зшити плаття на новий рік.

Новий рік - це найкрасивіший свято. Кожна жінка напередодні святкування задається питанням: у чому його зустріти? Виглядати в цю ніч хочеться по-особливому, так, щоб усіх не просто здивувати, а, як мінімум, стати королевою балу. Реалізувати цю мрію можна, виготовивши плаття або карнавальний костюм своїми руками.
Інструкція
1
Не залишайте приготування до свята на останній момент. Клопоту багато, все потрібно ретельно обміркувати, в тому числі і новорічне вбрання.
2
Визначте, як ви будете зустрічати Новий рік: організуєте карнавальну вечірку або влаштуєте святкову вечерю з друзями, коханим. Якщо ви вирішили, що це буде вечір-карнавал, то спочатку подумайте, костюм якого казкового персонажа вам буде до лиця і скільки піде часу на його підготовку. Втім, і в разі урочистого новорічного вечері з друзями вам доведеться чимало попрацювати, щоб ваш вечірній туалет виглядав романтичним і загадковим. Наряди або купіть в магазині, або візьміть напрокат. Але набагато цікавіше будуть виглядати плаття чи костюм, виготовлені власними руками.
3
Знайдіть в журналі або інтернеті опис відповідного вам карнавального костюма. Визначте кількість деталей (можливо, якісь ви виключіть з оригінальною викрійки, а може, по своєму смаку, і додасте). Перегляньте свій гардероб: можливо, в ньому ви знайдете який-небудь одяг, деталі якої можна буде використовувати при моделюванні костюма.
4
Зніміть мірки і визначте, якої тканини і скільки потрібно придбати, і вирушайте за покупкою. Обов'язково підберіть нитки в колір тканини, гудзики, пряжки, ремінці та інші необхідні аксесуари.
5
Зробіть креслення кожної деталі костюма, перенесіть викрійку на тканину, зробивши припуски на шви.
6
Стачайте на швейній машині всі шви, обробіть їх оверлоком. Акуратно обробіть всі видимі частини костюма (горловину, поділ, низ рукавів), закріпіть на новому вбранні, якщо необхідно, аксесуари або мішуру.
7
Відпрасуйте всі шви з зовнішнього боку, гарненько розгладьте їх з вивороту. Обов'язково повісьте костюм на «плечики», оберніть його целофаном і приберіть в шафу, де він зможе дочекатися свого святкового новорічного «виходу» в цілості й схоронності.
8
Вечірня сукня шийте в тій же послідовності, що і карнавальний костюм: знайдіть модель, зробіть викрійку, перенесіть її на тканину, стачайте і обробіть шви, відпрасуйте. Якщо ви не любите яскравих або блискучих тканин, купіть або зшийте сукню з тканини приглушених тонів, але оригінального фасону, щоб здивувати і порадувати гостей.