Як провести Новий рік з батьками.

Новий рік - це свято, яке хочеться провести зі своїми близькими та рідними людьми. Коли ви були маленькими, батьки із задоволенням влаштовували для вас різні вистави, водили на ялинку, запрошували Діда Мороза і т.д. Тепер прийшла ваша черга влаштувати їм сюрприз. Так ви зможете провести Новий рік з батьками весело і цікаво.

Інструкція
1
Заздалегідь попередьте батьків, що відповідальність з підготовки святкування Нового року берете на свої плечі. Прослідкуйте, щоб мама знову не стояла біля плити, а тато не бігав по магазинах в пошуках продуктів. Щоб уникнути цього заздалегідь подумайте про місце для свята. Це може бути дача, невеликий кемпінг, порожня квартира одного і т.д.
2
Відвідайте це місце за кілька днів до години Х і приведіть його в порядок. Враховуючи той факт, що мама в цей Новий рік готувати не буде, подумайте про святковому столі самі. Для цього поговоріть з домашніми, складіть меню і вирушайте в магазин. Пам'ятайте, що напередодні Нового року полки залишаються практично порожніми. Залишилося лише приготувати різну смакоту. Якщо ви не відрізняєтеся кулінарними талантами, вивчіть ціни кафе або їдальні, виберіть те, що вам підходить, і замовте їжу там. Не забудьте поставити на стіл солодощі та фрукти.
3
Надайте квартирі святковий вигляд. У цьому вам допоможе різнобарвна гірлянда, мішура, "дощик", що світяться лампочки і багато іншого. Все це можна придбати в магазинах. Не забудьте привести пухнасту ялинку, яка споконвіку символізує Новий рік в нашій країні. Якщо ваші батьки не можуть всидіти без діла, довірте їм прикраса лісової красуні.
4
Заздалегідь подбайте про безпеку. Перевірте всі системи в будинку, запасіться ліками, зарядіть телефон і т.д. Також продумайте те, де будуть спати ваші рідні. Швидше за все, вони не зможуть "гуляти" цілу ніч, так що відведіть їм куточок для відпочинку.
5
Що стосується самого свята, то можна приготувати кілька конкурсів для ваших рідних. Це дозволить урізноманітнити вечір, змусить їх сміятися і поверне у дитинство. Не забудьте про подарунки, які повинні чекати їх під ялинкою. Якщо ви віддаєте перевагу більш серйозний і спокійний відпочинок, поговоріть зі своїми близькими. Поділіться своїми почуттями, переживання, успіхами і падіннями, що трапилися з вами в році, що минає. У цей момент ви будете почувати себе по-справжньому щасливою сім'єю.