Як намалювати Діда Мороза.

В передноворічні дні всі мрії і фантазії пов'язані з наступаючим святом. Малюки з нетерпінням чекають зустрічі з головним чарівником - Дідом Морозом. Щоб очікування було веселим, намалюйте дідуся разом з дітьми.
Вам знадобиться
  • - олівець;
  • - аркуш паперу;
  • - фарби, кольорові олівці чи фломастери.
Інструкція
1
Почніть малювати з шапки. Намалюйте овал - це буде галявина шапки Діда Мороза. Зверху прірісуйте ковпак.
2
Відразу під шапкою зобразите брови. Овал особи поки не позначайте. Нехай брови будуть пишними, схожими на хмарки. Під ними намалюйте очі. Ніс Діда Мороза повинен бути великим. Зобразіть його широким, практично рівним відстані між очима.
3
Найголовніший атрибут Діда Мороза - пишна борода. Обрамити особа персонажа бакенбардами. Зверху вони повинні починатися строго навпроти боків ковпака. Нижні краї бакенбард повинні підходити до країв носа, але не прямо, а під нахилом. Від тих же точок, де бакенбарди приєднуються до шапки, почніть малювати саму бороду. Не забудьте, що борода у Діда Мороза кучерява, в крупних завитках. Трохи вище краю бороди обов'язково намалюйте посмішку, адже Дід Мороз - добрий чарівник!
4
Позначте приблизно, де під бородою знаходиться підборіддя Діда Мороза. На цьому рівні намалюйте шию, а потім - плечі. Відразу від плеча малюйте руку, вірніше, рукав кожуха. Завершіть його овалом, розташованим перпендикулярно рукаву. Це буде пухнаста оздоблення кожуха. Нижче зобразите рукавицю. Цією рукою Дід Мороз притримує мішок з подарунками. Намалюйте його. Мішок повинен стояти поруч з дідом Морозом на землі.
5
Другу руку Діда Мороза намалюйте так само, тільки трохи сильніше відставленою в сторону. У стислій руці Дід Мороз повинен тримати посох. Посох теж стоїть на землі. Намалюйте дрібні деталі і прикраси. Прірісуйте наконечник.
6
Намалюйте шубу Діда Мороза. По низу кожуха зобразите хутряну пухнасту оторочку. Ноги персонажа малювати дуже просто, адже він носить валянки. Простежте, щоб ноги Діда Мороза розташовувалися на одному рівні з мішком і палицею. Прорисуйте на шубі деталі оздоблення: смугу хутра посередині, оторочку кишень.
7
Розфарбуйте малюнок фарбами або олівцями.