Як прибрати катишки з одягу. Як позбутися від катишков на одязі.

Як прибрати катишки з одягу - важливе питання для багатьох жінок, які прагнуть надати нового вигляду улюбленої речі. Це можна зробити самостійно, привівши в порядок речі з різних видів трикотажу, включаючи мохер або ангорську шерсть. Єдине, що знадобиться - це бритва або зубна щітка.
Інструкція
1
Улюблені трикотажні вироби, навіть фірмові, рано чи пізно покриваються катишкамі. Викидати їх шкода, а таку річ можна привести в порядок і самостійно, не вдаючись до реставраторам одягу в сучасних ательє. Якщо вас цікавить, як прибрати катишки з одягу, можна скористатися наступними порадами: Купуйте спеціальну машинку для убирания катишек, а якщо у вас немає - не біда, її можна замінити звичайним бритвеним верстатом, тільки бритву візьміть не нову, а використану, зі злегка затупленим лезом, щоб не пошкодити саму трикотажну річ.
2
Гранично акуратно, натягуючи саму річ щоб уникнути провисання трикотажної тканини, зрізайте катишки бритвою, хоча це займе час, починайте очистку зі спинки, потім почистіть рукава, і тільки тоді - передню частину трикотажної речі.
3
Після це акуратно опрацюйте бритвою бокові шви з зовнішнього боку, так як руки створюють тертя, і катишки на цих місцях виникають найчастіше.
4
Якщо вам необхідно почистити від катишек ніжну трикотажну річ з мохеру або ангорської вовни, бритва в даному випадку не допустимо. Відповідь на питання, як прибрати катишки з одягу, досить простий - потрібно використовувати м'яку щітку, можна зубну, яку ви давно хочете поміняти на нову.
5
Після цього акуратно почистіть светр або кофту щіткою у напрямку пухнастих волокон, при цьому начісувати проти розташування волокон небажано, оскільки це може зіпсувати виріб. Особливу увагу приділіть очищенні ліктів светри.
6
Трикотажний светр з мохеру після очищення щіткою на півгодини замочіть в теплій воді з додаванням оцту, після цього він стане більш пухнастим, а потім просушіть, поклавши на сухе рушник на видаленні від прямих сонячних променів або нагрівальних приладів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=sXJCiV8A7Ms
Деяких людей катишки можуть довести до нервового зриву.

Їх найулюбленіші речі раптом виявляються повністю вкритими ненависними м'якими кульками. Особливо часто це трапляється при неправильно вибраному режимі прання. Існують навіть спеціальні машинки для їх видалення. Але якщо випадок екстрений, можна обійтися і підручними засобами.

  1. Візьміть бритву або лезо.
  2. Розкладіть річ на рівній жорсткій поверхні, інакше ви ризикуєте ненароком прорізати тканину.
  3. Почніть, грубо кажучи, «голити» ваше виріб зверху вниз. Бритва періодично забиватиметься катишкамі, так що не забувайте їх звідти іноді видаляти.
  4. Після того, як ви пройшлися бритвою по речі зверху вниз, «поголити» її тепер знизу вгору. І катишков як не бувало.