Як вивчити чеську мову швидко. Як навчиться швидко розмовляти зації мовою.

Вибір способу вивчення будь-якої іноземної мови залежить не тільки від певних цілей, які ви можете перед собою ставити, але також і від інших важливих чинників. Як правило, їх два: як швидко ви зможете це зробити, і скільки коштуватиме процес навчання.
Інструкція
1
Запишіться на курси з вивчення чеської язика.Там ви зможете вивчати мову в групі, спілкуючись з однодумцями. Вивчаючи будь-яку мову, завжди корисно почати заняття з професіоналом, викладачем, який допоможе вам розібратися з граматикою і правильно систематизує матеріал для навчального процесу. Але якщо група велика, є ймовірність, що у викладача не буде достатньо часу, щоб приділяти увагу кожному студенту. І, вивчивши певні ази граматики, ви можете зіткнутися зі складнощами в навичках спілкування.
2
Візьміть приватні уроки у репетитора, якщо вам дозволяють кошти. Таким чином засвоєння мови відбуватиметься швидше, ви зможете успішно розвивати навички усного мовлення. Індивідуальний підхід до занять дозволить досить швидко освоїти навички розмовної мови, а також поліпшити якість навчання загалом. Наприклад, отримати більш детальну додаткову інформацію про саму країну, звичаї, традиції. Але не забувайте, що вартість індивідуальних занять набагато вище тих, що проводяться в групах на курсах. І якщо ви розраховуєте на невелику суму, цей метод може вас не влаштувати.
3
Мінімальних матеріальних затрат вам коштуватиме навчання чеської мови он-лайн за допомогою інтернету. Зараз відкритий широкий доступ до різних он-лайн курсам, навчальним програмам. В інтернет-бібліотеці ви знайдете різні підручники, розмовники, довідники. І це абсолютно безкоштовно. Але даний метод розрахований на тих людей, хто може і звик працювати самостійно, тому що він вимагає досить високої самоорганізації та дисципліни. Якщо ви схильні займатися регулярно й самостійно - цей спосіб для вас.
4
Для вдосконалення письма чеською мовою знайдіть друга по листуванню, використовуйте для цього соціальні мережі. Це допоможе вам поповнити словниковий запас, і розширить знання в області граматики.
5
Слухайте пісні, аудіозаписи чеською мовою. Дивіться фільми з субтитрами: таким чином ви будете краще розуміти на слух чеську мову.
6
Але найбільшого ефекту ви досягнете у вивченні чеської мови, якщо пройдете навчання в мовній школі безпосередньо в Чеській Республіці. Це самий витратний спосіб з усіх перерахованих вище, а й найрезультативніший.
Зверніть увагу
Вивчення чеської мови можливо і в Москві. Є курси при МГУ, а також в Чеському домі.
Корисна порада
Багато хто говорить, що чеська мова найкраще вивчати в Чехії на мовних курсах. І це дійсно так! Немає кращого варіанта, ніж викладання іноземної мови носіями цієї мови. Існують різні мовні школи при університетах в Чехії.
Іспанська мову на сьогоднішній день досить поширений. Крім рідної Іспанії, на нього говорять у 18 країнах Латинської Америки, а в США його багато хто вивчає в школі та університеті.
Вам знадобиться
  • - російсько-іспанський словник;
  • - книги і фільми іспанською;
  • - довідник іспанських дієслів.
Інструкція
1
Щоб швидко освоїти іспанська мову , найкраще, звичайно, пожити якийсь час в Іспанії. Якщо такої можливості немає, поєднуйте заняття на мову ових курсах з самостійним щоденним навчанням. Так ви отримаєте необхідний напрям у навчанні і можливість практикувати розмовну мову серед інших учасників групи.
2
Придбайте довідник іспанських дієслів і обов'язково вивчіть всі їхні численні форми і часи. Вони є основою граматики іспанського мову а і, освоївши їх, ви буде набагато легше говорити на даному мову е.
3
Вчіть якомога більше слів і застосовуйте їх на практиці. Кожен день складайте собі список нових слів і виразів і запам'ятовуйте їх. Вивчаючи нові слова, не забувайте повторювати і вже знайомі. А ще краще - постійно вставляйте їх в розмовну мову, нехай навіть ще тільки в російську. Це дозволить засвоїти їх на довгий час.
4
Освоївши ази іспанського мову а, починайте читати книги на ньому. Виберіть для початку що-небудь легке і адаптоване, поступово ускладнюючи тексти і збільшуючи кількість прочитаних сторінок. При цьому не намагайтеся відшукати в словнику кожне незнайоме слово, просто постарайтеся вловити суть.
5
Дивіться фільми з російськими субтитрами. Це навчить вас розуміти оригінальну іспанську мову. Тільки при перегляді потрібно бути гранично уважним і зосередженим, щоб розчути окремі слова і зуміти вловити зміст.
6
Говоріть на іспанському при будь-якій можливості. Відвідуючи мову ові курси, намагайтеся завжди ставити запитання і брати участь в будь-яких обговореннях тільки на цьому мову е. До того ж можна подружитися в інтернеті з носіями іспанської, листуватися з ними або созваниваться по Skype.
7
Не кидайте вивчення мову а при перших труднощах. З самого початку слід налаштуватися на те, що вам буде дуже непросто, адже ви хочете освоїти чужу мову за короткий термін. Пам'ятайте, що тільки щоденні наполегливі заняття допоможуть впоратися з цим.
Зверніть увагу
Якщо ви - один з тих, хто вирішив швидко вивчити іспанську мову, запам'ятовуйте прості правила. Налаштуйтеся. Мова вимагає системності. Це значить, що не можна займатися "коли захочеться", не можна займатися "день через місяць".
Корисна порада
Програма СЛОВА БЕГОМ Universal розроблена спеціально для того, щоб вивчити іспанську мову стало легко, просто і значно швидше. Самовчитель іспанського СЛОВА БЕГОМ призначений для дорослих користувачів, яким необхідно самостійно оволодіти іспанською мовою. Ви можете навчатися за програмою СЛОВА БЕГОМ Universal незалежно від рівня володіння іспанською мовою - вивчайте мову «з нуля», відновлюйте знання, отримані багато років тому, вдосконалюйте свої навички.