Як зайнятися приватним візництвом. необхідні документи для таксовкі.

У нашій країні 1 вересня 2011 вступив в силу закон «Про внесення змін до окремих законодавчих актів Російської Федерації». Його завдання - легалізувати ринок приватного візництва і зробити його безпечним. І якщо раніше приватним візництвом міг займатися будь-який водій, що має у власності автомобіль, то тепер подібна діяльність дозволена легковим таксі, які мають необхідний дозвіл.
Інструкція
1
Пам'ятайте, що займатися приватним візництвом можна тільки за умови дотримання деяких вимог. Ви повинні зареєструвати юридичну особу або встати на облік в якості індивідуального підприємця, отримати дозвіл на здійснення подібного виду діяльності, чинне протягом 5 років. При цьому даний дозвіл діє тільки в тому регіоні, де воно було отримано, і на кожний транспортний засіб вам доведеться отримувати окремий дозвіл.
2
Крім того, ви зможете займатися приватним візництвом, якщо ваш водійський стаж становить не менше 5 років або стаж не менше 3-х років, підтверджений трудовим або цивільно-правовим договором.
3
Якщо ви збираєтеся зайнятися приватним візництвом, то підготуйте відповідний транспортний засіб. Воно повинно відповідати встановленим вимогам: - повинно знаходитися у вашій приватної власності; - зобов'язане проходити технічний огляд кожні шість місяців; - повинно мати на кузові кольорографічне схему; - на даху повинен розташовуватися ліхтар оранжевого кольору; - автомобіль повинен бути обладнаний таксометром.
4
Для того щоб отримати дозвіл на право займатися приватним візництвом, вам необхідно звернутися в транспортну інспекцію за місцем проживання та подати такі документи: - заявку на отримання дозволу; - технічний паспорт з відміткою про проходження технічного огляду; - цивільний паспорт; - медичну довідку водія; - водійське посвідчення; - договір на стоянку і ремонт транспортного засобу; - свідоцтво про постановку на облік в якості індивідуального підприємця або юридичної особи.
5
Протягом 30 днів вам видадуть дозвіл. Пам'ятайте, що без нього ви порушуєте законодавство і ризикуєте отримати штраф в розмірі 5 000 рублів. Тому якщо ви плануєте займатися візництвом, то заздалегідь подбайте про отримання дозволу, виготовленні бланків квитанцій, а також розпізнавальних знаків легкового таксі.