Як позбутися від стійкого запаху.

Приступати до прибирання приміщення, в якому присутній стійкий неприємний запах, необхідно якомога швидше. Використовуючи народні засоби, ви легко впораєтеся з поставленим завданням.
Вам знадобиться
  • Хлорка, нашатирний спирт, ароматичні свічки, оцет, кухонна сіль, активоване вугілля, кавові зерна, озонатор.
Інструкція
1
Винесіть з приміщення всі речі, які можуть бути джерелом запаху. Потім вимийте підлогу і інші поверхні, які підлягають вологого прибирання. В теплу воду додайте хлорку або нашатирний спирт.
2
Налийте у велику каструлю воду і додайте столовий оцет. Доведіть до кипіння і залиште на вогні на деякий час. Молекули пара вберуть неприємний запах і разом з ним вивітряться з приміщення. Проводити процедуру бажано в теплий сонячний день, щоб вологість на вулиці була нижче.
3
Куховарська сіль і активоване вугілля мають адсорбуючі властивості. Розставте тарілки з даними засобами в приміщенні.
4
Придбайте ароматичні свічки. Щовечора запалюйте їх на деякий час. Приємний аромат поступово видалить неприємний запах. Або спаліть кірку апельсина або лимона.
5
Нанесіть на звичайну лампу розжарювання кілька крапель ароматичного масла або духів. У міру нагрівання запах буде поширюватися по приміщенню.
6
Кавові зерна ефективно адсорбують стійкі запахи. Посмажте їх на сковороді. Потім або подрібніть в кавомолці, або залиште цілісними. Насипте зерна в плоску тарілку або красиву вазу.
7
Намочіть великі рушники або простирадла. Розвісьте їх по квартирі і міняйте у міру висихання.
8
Придбайте озонатор. Увімкніть прилад в електромережу та вийдіть з приміщення. Якщо з першого разу не вдалося видалити неприємний запах, то збільште час обробки. Воно залежить від багатьох факторів, тому визначити його можна експериментальним способом. Для ліквідації деяких запахів потрібно 1 годину, а для інших - доба. Озонатор ефективно очищає повітря в приміщенні.
Корисна порада
Не використовуйте освіжувачі повітря. Вони не поглинають неприємні запахи, а тільки маскують. При цьому можуть викликати алергію і головні болі. Використовуйте освіжувачі повітря перед виходом з дому, коли неприємний запах практично знищений.