Як намалювати героїв казки.

Персонажі казок улюблені і впізнавані. Згадайте основних героїв. Приготуйте м'який олівець, ластик і лист звичайного білого паперу і почніть малювати найпростіших героїв, наприклад, колобка.
Інструкція
1
Колобок - це готовий шаблон для багатьох позитивних казкових героїв. Отже, намалюйте дві лінії: одну - вертикально, а іншу, горизонтальну, проведіть через центр першою. Далі потрібно намітити лицьову частину персонажа - рот, ніс, очі. Зобразіть в нижній частині шаблону ще дві лінії на рівній один від одного відстані.
2
Перша горизонтальна лінія - це верхній край очей, наступна - ніс і нижній край очей, і остання - рот. Зобразіть все на малюнку, та укладіть в коло.
3
Але колобок не стоїть на місці, він - істота рухливе. Поверніть його в півоберта. Намалюйте його зі зміщеними у бік осьовими лініями, перетворіть їх в дугу. Зобразіть всі частини обличчя відносно осі за першим принципом - розділіть нижню половину шаблону.
4
Врахуйте перспективу: основні лінії повинні бути паралельні осі, а ближній очей потрібно намалювати крупніше далекого. Зробіть щоки колобка пухкими - нехай їх обриси будуть за колом. Уточніть лінії обличчя, поглибте перенісся, зробіть цікавіше лінію очей.
5
Проведіть ще одну вертикальну лінію вниз, а посередині - горизонтальну. Накидайте трикутник, руки, ноги, а до голови корону, або кіски, - схоже на Василину?
6
Щоб малюнки були дитячими, художники перебільшують пропорції. Не потрібно дотримуватися співвідношень в натуральну величину. У «тілі» повинно уміщатися приблизно чотири голови. Очі малюйте великими: так ви додасте персонажам «мультяшности», це ж відноситься і до тварин.
7
Якщо ви зображує дорослих героїв - богатирів, діда, бабу, то очі потрібно зменшувати. Враховуйте міміку, це зовсім нескладно. Залежно від характеру героя його можна намалювати злим, добрим, сумували, розсміяним. Міняйте нахил брів, верхньої повіки, губ.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=VKdo6AiCLyI
Корисна порада
Застосовуйте схему колобка до решти казковим персонажам. Щоб вийшли «казкові» тварини, вам потрібно додати всього кілька простих деталей.