Як намалювати плюшевого ведмедика.

Плюшевий ведмедик - улюблена іграшка дітей всіх часів і народів. У чому секрет його успіху? Можливо, в тій зворушливості і наївності, з якою він зображується. Намалювати такого плюшевого друга не складе великих праць.
Вам знадобиться
  • -лист паперу;
  • -простий олівець;
  • -ластік;
  • -Матеріали для роботи в кольорі.
Інструкція
1
Приготуйте аркуш паперу і простий олівець. Розташуйте аркуш так, як вам буде завгодно, по горизонталі або по вертикалі. За допомогою простого олівця почніть виконувати начерк. Трохи нижче середини аркуша намалюйте овал - тулуб ведмежати. Далі у верхній частині аркуша намалюйте коло, яке буде злегка «перекривати» тулуб. Це буде голова іграшки. Намітьте вертикальні серединні лінії на голові та тілі ведмедя. Не періть ластиком невидимі лінії одразу ж.
2
Намалюйте ведмежаті чотири лапи у вигляді «ковбасок» так, щоб вони злегка «перекривали» тулуб. Якщо вони будуть у вас злегка криві, то нічого страшного, це додасть милою незграбності вашої іграшці. На голові невеликим кружечком позначте мордочку. При її створенні орієнтуйтеся по серединній лінії на голові.
3
Продовжуйте малювати частини тіла іграшки. На верху голови позначте двома кружками вуха. На нижніх лапах маленькими овалами намалюйте стопи ведмедя. Далі переходимо до уточнення деталей.
4
У кожному вусі намалюйте по півколу, вказавши тим самим внутрішню сторону вуха. Позначте точками місце розташування очей, намалюйте на мордочці ніс. Так само позначте на лапках «долоньки» і «п'яточки». Уточніть тіло іграшки, намалюйте пряму спинку ведмедю.
5
За допомогою ластику зітріть все невидимі і допоміжні лінії, домалює ведмедю рот (в колі, який позначав мордочку) і «наївні» бровки. Щоб він не залишався один на аркуші, оточіть його кубиками або іншими маленькими іграшками. Або намалюйте навколо нього ліс, загалом, придумайте за бажанням фон. Визначтеся з матеріалом для роботи в кольорі. При роботі фарбами малюнок може вийти більш насиченим. Перед роботою в кольорі визначте, з якого боку у вас буде падати світло. «П'яти», «долоньки» і внутрішня сторона вух будуть світліше, ніж тіло ведмежати. Мазки намагайтеся накладати за формою тіла. Плюшевий ведмідь готовий!
Зверніть увагу
Сьогоднішній урок присвячений зворушливому плюшевому ведмежаті Тедді, улюбленцю дітвори та дорослих. Всього кілька простих кроком допоможуть Вам легко зобразити трохи незграбного, але такого милого і рідного ведмежати. Як намалювати ведмедика Тедді олівцем поетапно. Перший етап. Малюємо голову - велику окружність. Нижче впритул намалюємо окружність побільше - це тулуб.
Корисна порада
Як малювати з натури: Зовсім не страшно, якщо у вас немає плюшевого ведмедика, бо можете використовувати все, чого душа бажає. І не перестарайтеся з темними областями. Хвилюєтеся, тому що цей ведмедик впав з дерева? Лікар запевнив, що через кілька днів він повністю видужати і піде в школу. З доброзичливим і готовим допомогти вам ведмедиком і крапелькою фантазії можна намалювати все, що завгодно.
Ведмідь володіє кремезним статурою, має густу довгу шерсть і короткий хвіст. В природі у ведмедиків немає природних ворогів, напевно, саме тому їх мордочки на картинах часто виглядають усмішливими і задоволеними. Щоб намалювати красивого ведмедика, потрібно уважно розглянути зображення з цими тваринами і трохи дізнатися про звички.
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - олівець;
  • - ластик.
Інструкція
1
Для побудови фігури ведмедя на аркуші паперу намітьте її розташування. Простежте, щоб фігура не виступала за межі листа. Тепер зробіть начерки контурів тваринного без урахування вовни, тільки лінії.
2
Для зображення сидячого ведмедики проведіть вертикаль, рівну висоті фігури. Потім цю лінію розділіть на чотири частини. Четверту частку на самому верху вертикальної лінії відведіть під голову. Намалюйте злегка витягнутий в сторони овал. Можна злегка нахилити його в сторону. Намітьте контур спини, провівши дугу з основи голови.
3
Розділіть навпіл пряму лінію, нанесену на самому початку. Намалюйте контур грудини. Для цього від середини лінії і до голови окресліть витягнутий зверху вниз овал. Проведіть дві прямі лінії від середини - ноги.
4
На 2/3 основної лінії розмістіть овал. Зітріть ластиком верх і низ його, а що залишилися з двох сторін лінії утворюють контури живота і боків ведмедя. В 1/3 частці, в самому низу, намалюйте овал трохи поменше для позначення стегна. Напишіть закруглені вуха. Овал голови розділіть на чотири частини, завдаючи ледве помітні лінії навхрест. З двох сторін від вертикальної лінії проведіть дві риси. З'єднайте їх кінці внизу голови і, формуючи ніс, прокреслите трикутник.
5
Виділіть місце положення очей у зовнішніх кутах, які утворилися при проведенні паралельних ліній. Усередині овалу голови з боків прокреслите лінії, формуючи морду. Намітьте задню лапу в підставі овалу стегна, потім намалюйте передні лапи. Зітріть овал голови з боків, залишивши лінії морди. Прорисуйте рот і очі ведмедика. Виділіть холку, плечі, додайте кігті на лапи. Зафарбуйте внутрішню сторону вух. Оформіть волохату шкуру, додайте тіні.