Як навчитися менше говорити. Як менше думати.

Людина на відміну від тварин, які чудово розуміють один одного без слів, віддає перевагу спілкуванню за допомогою мови. Однак усна мова далеко не завжди задовольняє слухача. Іноді виникає жаль про те, що люди поки ще не вміють спілкуватися без слів, тобто тепепатіческі. Слухати безперервний словесний потік вельми втомлює і швидко починає дратувати.
Інструкція
1
Більш культурна людина обережніше поводиться зі словом, він чітко визначає умовність і хиткість узагальнень і висновків, а також неточність і обмеженість одержуваної інформації. Саме тому людина спочатку повинен думати і тільки потім говорити.
2
Думати, звичайно ж, важче, ніж говорити. І для попередньої розумової перевірки суджень необхідний час, тому в момент розмови людина робить паузу перед тим, як відповісти, та й взагалі під час бесіди більше намагається дізнатися щось нове для себе, ніж в чомусь переконати співрозмовника.
3
Деякі люди вважають, що дізнаватися їм вже нічого, вони впевнені у правоті своїх думок і обурюються, коли їм сміють заперечувати. Такі люди завжди продовжують розвивати свою думку, не намагаючись зрозуміти опонента, перебивають його. Це вказує на відсутність твердої логіки і прагнення до неї.
4
Щоб навчитися менше говорити, необхідно, обмірковувати свої думки, тобто деякий час мовчати. Чим людина більше розмовляє, тим менше він думає і навпаки. Чим більшою інформацією людина володіє, тим більше потрібно часу для її узагальнення. Постійно говорить людина поступово розучується думати.
5
У першу чергу займіться своїм диханням. Робіть вдих тільки животом, стежте за плечима, які постійно норовлять опинитися попереду живота або піднятися. Не дозволяйте їм цього. Свій живіт уявляйте м'яким м'ячиком, на вдиху він повинен розширюватися. Вдих повинен тривати протягом 3 секунд, вважайте їх. Трохи затримайте вдих, але не напружуйтеся, потім видихніть, вимовляючи тривалий гуде звуку не втягуючи живіт. Рот при цьому відкривати не слід. Така підготовка не приносить дискомфорту, практика є запорукою успіху. Тренуйтеся якомога частіше і поступово замініть гуде звук якими іншими словами.
6
Під час розмови намагайтеся не вихлюпувати потік мови і не вистрибувати з нього, намагайтеся розслабитися і заспокоїтися. Звичайно, не так легко відразу стати більш пильними і не говорити зайвого. Поступово ця проблема вирішиться, якщо постаратися.
Зверніть увагу
Розумні люди намагаються уникати суперечок, оскільки розуміють, що вони аксіоматичним і для сприйняття їх людина має бути підготовлений.
Корисна порада
Перший час займайтеся дихальними вправами не менше півгодини на день.