Як зав'язати тонкий краватку. Як зав'язати краватку в картинках.

Галстук, мабуть, - єдина деталь чоловічого костюма, де його володар може повною мірою проявити індивідуальність. Тонкий краватку ефектно виглядає з вузлом «Балтус».
Вам знадобиться
  • Тонкий краватку;
  • Сорочка;
  • Дзеркало;
Інструкція
1
Якщо у вас немає досвіду в зав'язуванні краватки, робіть все це перед дзеркалом. Схрестіть кінці краватки. Широкий кінець поверніть виворотом назовні під вузьким і проведіть вправо і нагору, утворюючи петлю.
2
Проведіть широкий кінець ще раз направо через шийну петлю.
3
Проведіть кінець ще раз через шийну петлю і наліво.
4
Оберніть вузол широким кінцем зліва направо, потім кінець заведіть в петлю.
5
Проведіть кінець через петлю направо.
6
Ще раз проведіть широкий кінець навколо вузла справа наліво.
7
Виведіть кінець через шийну петлю ззаду, перекиньте через вузол, заправте у вушко.
8
Розправте вузол. «Балтус» готовий.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=q4b6YzxK8u8
Зверніть увагу
Єдино вірної відповіді на питання: «Як зав'язувати краватку?» Немає - адже за довгі роки існування цього атрибута виникло близько 85 способів його зав'язування. В арсеналі сучасного чоловіка всього 10 способів, з яких самими нескладними (а тому - найбільш популярними) є чотири: Four-in-hand, Windsor, Half-Windsor і Pratt. Як правильно зав'язати краватку в техніці Windsor в картинках.
Корисна порада
Як зав'язувати краватку вузлом Four-in-hand. Розглянуті в даній статті приклади зав'язування краватки не претендують на унікальність - адже це найпоширеніші, універсальні, зручні і ніколи не виходять з моди способи, які не важко зав'язувати кожен день. Слід зазначити, що всього вузлів для зав'язування краваток існує 85, а користуються популярністю - всього 5-7 способів.
Таке явище, як краватка вперше з'явилося в Європі 17 століття в середовищі військових. Аксесуар незабаром викликав інтерес городян і самого короля Людовика XIV, який був дуже небайдужий до модних тенденцій. З часом при дворі з'явилися різні способи зав'язування краватки, які дійшли до наших днів.

Вузол «Віндзор»

Вузол «Віндзор» є класичним для будь-якого типу краваток. Причому подібний спосіб зав'язування використовують як чоловіки, так і жінки. Схема зав'язування трохи складна на перший погляд: помістіть краватку навколо шиї так, щоб виворітна сторона прилягала до комірця сорочки або до шкіри. Правий вузький кінець повинен залишатися меншої довжини, ніж широкий лівий кінець. Відрегулюйте це. Тепер довгий кінець над коротким в ліву сторону, а місце перетину затисніть лівою рукою. Візьміть довгий кінець правою рукою і проведіть його через зазор, утворений між петлею краватки і вашої шиєю. При цьому довгий кінець аксесуара опиниться з лівого боку від вузла. Тепер оберніть вузол краватки паралельно петлі навколо шиї зліва направо. Направте великий кінець вгору до голови, приберіть його в вузол і простягніть вниз. Знову підніміть широкий кінець аксесуара, пропустіть над вузлом справа наліво і залиште його на лівій стороні. Після підійміть довгий кінець аксесуара вгору, протягніть через зазор, сформований у вигляді вузла. Вузол зафіксуйте таким чином, щоб вас влаштовувала форма і натягнутість. Трохи потренувавшись перед дзеркалом, можна навчитися зав'язувати його без праці.

«Малий вузол»

Малий вузол, відомий також як Small Knot, повністю відповідає своїй назві. Він виконується, як правило, на краватках з важких і щільних тканин. Малий вузол відмінно виглядає з чітко прилеглими комірцями. Схема зав'язування: оберніть аксесуар навколо шиї виворітного стороною всередину. Розгорніть широкий кінець аксесуара швом назовні. Тепер перехрестите два кінця так, щоб нагорі був вузький. Проведіть широкий кінець над вузьким кінцем, заведіть його за вузол і витягніть в петлю на шиї між сорочкою і краваткою. Тепер широкий кінець краватки розташований спереду. Продерніте його під верхнім шаром вузла. Витягніть широкий кінець і затягніть вузол чітко по центру. Вирівняйте краватку.

«Простий вузол»

Цей вузол також має назву «четвірка» (four-in-hand). Надіньте краватку як звичайно: широкий кінець повинен бути довше вузького. Перехрестіть кінці аксесуара, а потім помістіть широкий кінець за вузький. Тепер проведіть широкий кінець краватки перед вузьким. Потім витягніть широкий кінець в петлю між краваткою і коміром. Зафіксуйте передню частину вузла вказівним або іншим пальцем, щоб він не затягнувся. Потім простягніть широкий кінець аксесуара зверху вниз і поправте вузол.

«Діагональний вузол»

Ще одна назва цього способу - «вузол Моськоні». Кінці аксесуара перехрестите: широкий кінець повинен знаходитися над вузьким і бути спрямованим вліво. Приберіть широкий кінець за вузький і потягніть вправо. Тепер обведіть широкий кінець навколо вузького кінця і знову спрямувати його вправо. Після цього витягніть широкий кінець в шийну петлю в напрямку зверху вниз. Розгорніть широкий кінець вліво і Протягніть в утворену передню петлю і потягніть вниз наскільки необхідно. Акуратно розправте вузол.

«Вузол Фрі стайл»

У цьому оригінальному вузлі присутні елементи «Віндзора» і «Простого вузла». Free Style виконується в основному на краватках з легких тканин. Схема дій така: кінці аксесуара покладіть хрест навхрест: широкої кінець розташовується вгорі і спрямований вліво. Тепер широкий кінець заведіть за вузький, поверніть вправо і помістіть його в шийну петлю зверху вниз. Після поверніть широкий кінець вправо і знову помістіть в шийну петлю знизу вгору. А потім протягніть в наявну петлю зверху вниз і затягніть.