Як відкрити сервісний центр.

Сервісний центр з ремонту взуття у великих містах може стати альтернативою більш звичним "кустарним" майстерням, в яких працює одна людина. Такий бізнес у сфері побутового обслуговування вимагає не дуже великого стартового капіталу і досить простий в організації.
Вам знадобиться
  • приміщення в спальному районі міста (30-50 квадратних метрів);
  • -комплект верстатів для ремонту взуття;
  • -договори з декількома постачальниками витратних матеріалів;
  • -пріемщіца замовлень і два взуттєвих майстра;
  • -сайт-візитка вашого закладу в Інтернеті.
Інструкція
1
Розрахуйте, яка площа вам знадобиться, щоб приймати і виконувати досить великий потік замовлень, що не нагадуючи при цьому традиційного кустаря-одинака в будці. Досвідчені підприємці радять орендувати приміщення мінімум в 30 квадратних метрів. При цьому у вашому сервісному центрі має бути чисто й охайно - потрібно косметичний ремонт, а крім того підключення до справної електромережі, без якого ви не зможете використовувати обладнання.
2
Придбайте потримані, але сучасні і якісні верстати для ремонту взуття. Купити обладнання з заводу (швидше за все зарубіжного) буде для починаючого підприємця чи по кишені - це обійдеться в кілька десятків тисяч доларів, тоді як вітчизняні верстати можна купити, вклавшись в суму до десяти тисяч. Знайдіть можливості дрібнооптових (для початку) закупівель витратних матеріалів - набійок, каблуків, шкіри і клейових сумішей.
3
Подбайте про те, щоб ваш заклад з ремонту взуття щодо нового ще формату привернуло до себе увагу - замовте професіоналам створення веб-сайту з описом повного спектру послуг, які в змозі надати ваш сервісний центр. Вивіска і штендери вам знадобляться також, але одних тільки "традиційних" для ремонту взуття засобів залучення було б явно не достатньо. Розробіть фірмовий стиль свого закладу, постарайтеся створити йому запам'ятовується імідж.
4
Підберіть людей для роботи у своєму центрі - революцією у сфері ремонту взуття має стати розподіл функцій прийому і виконання замовлень між декількома людьми. Найміть жінку спеціально для того, щоб вона брала у відвідувачів замовлення, а потім видавала клієнтам готове взуття. Майстрів у вас має бути як мінімум двоє, які працюють за принципом відрядної оплати праці.