Як переробити стару шубу. переробляємо старе пальто.

Стара шуба може ще послужити. І це факт. Адже її можна легко реанімувати: перефарбувати, перешити, додати різних аксесуарів. І вона заграє по-новому. Головне, прикласти до неї руки правильно. І вибрати той варіант її ремонту, які найбільше вам до душі.
Вам знадобиться
  • -елементи декору (шкіряні, замшеві, тканинні вставки);
  • -шерсть і гачок;
  • -викройкі.
Інструкція
1
Якщо шуба у вас потерлась в таких місцях, як згини рукавів або поділ, то вам допоможе додаткова прикраса. Можна пришити по краях до шуби шкіряні вставки. Вони прикриють потертості і захистять виріб від подальшого руйнування. Також можна додатково декорувати зіпсовану річ в'язаними вставками. Для цього гачком зв'яжіть смуги візерунка, які після зможете також пришити по краю.
2
Коли витертості з'являються не тільки на місцях згинів і на подолі, навіть в цьому випадку можна все виправити. Комбінуйте хутро зі вставками зі шкіри або замші. Можете додати для декору камені або інші елементи прикраси. І ваша шубка знову буде як нова.
3
Якщо шуба довга, можна з неї зробити хутряну курточку. Для цього потрібно всього лише її обрізати і обробити вийшов зріз. Але так просто можна її відремонтувати, якщо шубка була прямою. Якщо ж модель клешеная, то її потрібно трохи перекроїти. Розпустіть її по швах і урежьте по клинам. До речі, з вийшов обрізків хутра можна зробити ще дуже багато корисних речей. Наприклад, гумку для волосся. Або обшити ними сумку. Вийде ідеальні аксесуар для вашої нової курточки.
4
Можна зробити зі старої шуби модний сьогодні хутряний жилет. Вам знадобиться хутро і додаткова підкладка. Сконструюйте спеціальні викрійки і перенесіть їх на хутро, а також на підкладковий матеріал. Розкроїте хутро, потім зшийте його. І насолоджуйтеся модним предметом гардеробу.
5
Якщо дефектів занадто багато, можна спробувати переробити шубу для дитини. Для цього також знадобляться викрійки, тільки вже з дитячого журналу. Ну і, звичайно, шубу потрібно буде повністю по швах розкроїти.
Стара шуба - просто джерело оригінальних ідей. З неї ви зробите красиву подушку, для дитини - м'яку іграшку. Зшийте приліжковий килимок у вигляді шкури ведмедя, на нього буде приємно вставати босими ногами.
Вам знадобиться
  • - стара шуба;
  • - нитки;
  • - голка;
  • - ножиці;
  • - картон;
  • - сіндепон.
Інструкція
1
Якщо у шуби є потертості на ліктях, посередині полички, зшийте з місць, незайманих часом, красиву подушку. Форма може бути будь-хто. Зробіть її квадратної, круглої. Бути може, ви захочете, щоб подушка була у вигляді сердечка, кісточки - це теж здійсненно.
2
Почніть з розрізання старої речі. Для цього використовуйте лезо бритви, але в цьому випадку діяти потрібно вкрай обережно, щоб не порізатися. Можна це робити невеликими ножиці або спеціальним пристосуванням для розрізання швів.
3
Підкладкова тканина не потрібна для цього виробу, але і її не викидайте, зшийте авоську. Намалюйте на картоні чи ватмані форми майбутньої подушки, виріжте по позначених лініях. Покладіть трафарет на виворітну частина шуби, обрисуйте. Обережно виріжте лезом по розмітці, залишивши з усіх боків 1,5 см припуск на шви. Прорізайте тільки мездру, хутро - не потрібно.
4
Складіть 2 половини майбутньої подушки виворітними сторонами наверх, стачайте їх разом, залишивши незашітим простір для руки. Виверніть через нього заготовку, набийте її шматочками тканини, сіндепона або ватину.
5
Дитячу м'яку іграшку зі старої шуби зшити теж нескладно. Зробіть чаплю або лебедя. Цих представників крилатого світу можна створити без викрійки. На ватмані або картоні намалюйте велику цифру 2. Її заснування зробіть напівкруглим - це спина лебедя. Ця лінія вигнута верх. З'єднайте її дві точки, розташувавши трохи нижче пряму лінію - це плоский живіт. Прикладіть паперову викрійку на виворітну частина старої шуби, виріжте і зшийте, як у попередньому випадку.
6
Якщо це чапля, відріжте два однакових шматка від дроту, щоб зробити з неї ноги. Пофарбуйте їх червоним лаком, дайте висохнути. З червоної тканини виріжте лапки, дзьоб, як і тіло, набийте їх сіндепоном. Прикріпіть і прошийте ці частини птиці на свої місця.
7
Щоб пошити з шуби шкуру ведмедя, відсічі від неї праву і ліву деталь переду. З них викрийте його голову, з'єднайте швом деталі, набийте її ватином через отвір в нижній частині. Рукава теж наповніть їм, зшийте внизу у формі лап звіра. Відсіч комір, рукава і спинку покладіть на підлогу. Пришийте голову до середньої частини спинки.
8
Зі старої шуби сидіння для табуреток, стільців вийдуть зручними. Для них ви можете використовувати не тільки передню і задню частину, а й рукава, розпоровши їх по шву і розгорнувши. Важливо, щоб вони не були потертими. Виріжте круги або квадрати, в залежності від форми ваших предметів меблів. З тонкої, але щільної тканини по поперечної лінії виріжте окантовку шириною 3 см. З'єднайте її з викроєними сидінням лицьовими частинами, прострочите, відігніть і пришити до виворітного частини чохла, залишивши зазор в 2 см. Через нього за допомогою шпильки просмикніть гумку, відміряйте її по розміром сидіння, зв'яжіть кінці, надягніть на нього.
Зверніть увагу
Якщо швейній машинці не під силу прострачивается полотна товстого хутра, робіть це на руках.
Корисна порада
Виріжте за старими устілок картонну і хутряну основу, з'єднайте, прострочите. Вийдуть теплі устілки на зиму.