Як вибрати чоловічі парфуми.

Коли в XVII столітті в Європі з'явилися духи, в тому вигляді, в якому вони відомі зараз - на спиртовій основі, вони не поділялися на чоловічі та жіночі. Кожен вибирав аромат, який йому більше подобався. Після того як Наполеон заявив, що чоловік не повинен пахнути, як жінка або, в крайньому випадку, пахнути милом, хитромудрі французькі парфумери придумали чоловічі аромати, в яких уже не було яскраво виражених квіткових і фруктово-ягідних нот.
Інструкція
1
Вибираючи підходящі духи, врахуйте, що чоловіки рідко звертають увагу на красиву упаковку або флакон. На відміну від жінок, чоловікам важлива суть, тому на форму флакона представник сильної статі практично не зверне уваги.
2
Духів, як таких, ви в чоловічій лінійці ароматів не знайдете: парфумерія для чоловіків включає туалетну воду і одеколон. При цьому концентрація чоловічої туалетної води вище, ніж у тієї, що призначена для жінок. Тому в будь-якому випадку аромат буде стійким і довго триматися.
3
За останні кілька десятків років кількість чоловічих ароматів, які пропонують відомі бренди, збільшилося в кілька разів. Вибір тут величезний, і для сучасного чоловіка, який проявляє інтерес до моди і стилю свого одягу, можна знайти аромат на будь-який смак і випадок.
4
Найпростіший спосіб підібрати духи для чоловіка - принюхатися до того аромату, який він віддає перевагу. Ви зможете підібрати схожу парфумерну гаму і при цьому не обов'язково, що це мають бути ті ж самі духи або одеколон. Чоловікам важлива суть, тому вони навіть не звернуть увагу на те, який бренд позначений на упаковці - їм важливо, щоб запах подобався.
5
Оскільки в чоловічій парфумерії у складах композицій не використовується така велика кількість ароматів, як у жіночій, ви можете з'ясувати в розмові, що він віддає перевагу. В основному чоловікам підходять трав'янисті, деревні, цитрусові ноти, запахи тютюну і шкіри. Керуючись його уподобаннями, підберіть такий запах, де потрібні ноти звучать сильніше.
6
Якщо ви тонкий знавець ароматів, то покладіться на свій смак. Насправді, чоловік буде радий будь-якому аромату, подарованому коханою жінкою. В цьому випадку він йому сподобатися напевно. А, крім того, керуючись цим способом вибору парфуму, ви зробите приємне і собі, адже насолоджуватися запахом ви будете разом. Тому найважливіший критерій - щоб ця чоловіча туалетна вода подобалася вам і не викликала роздратування або головний біль.
Вибір чоловічого парфуму - процес приємний, але довгий і кропіткий. Вам потрібно буде максимально чуйно прислухатися до власних відчуттів і не один раз сходити в магазин, щоб знайти саме той аромат, який потрібен.
Інструкція
1
Визначте, для яких випадків і на який сезон ви вибираєте парфуми: будуть це літні духи для вечірок або зимовий аромат, доречний в денний час в офісі. Ці параметри потрібно буде назвати продавцеві-консультантові в парфумерному магазині.
2
Подивіться рекламу чоловічих парфумів і почитайте їх образне опис в інтернеті. Цілком можливо, що вас привабить образ аромату і ви зрозумієте, що він створений саме для такої людини, як ви.
3
Трапляється, що рекламний «флер», створений навколо одного з ароматів, не збігається з його справжнім звучанням. Тому вам потрібно докладніше дізнатися про духів: знайдіть інформацію про складові частини композиції і визначте, чи подобаються вам ці запахи окремо. Щоб представляти, як пахне той чи інший компонент, понюхайте ефірне масло з аналогічною назвою.
4
Визначившись з кількома варіантами парфуму , які можуть вас зацікавити, вирушайте в спеціалізований магазин. Вибирайте салони, які встигли створити собі хорошу репутацію і не пов'язані зі скандалами і чутками про підробленої продукції.
5
Спробуйте декілька вибраних ароматів. Спочатку нанесіть їх на паперову смужку. За один похід в магазин принюхуватися не більше ніж до трьох варіантів парфуму - після цього сприйняття притупиться.
6
Самий вподобаний екземпляр капніть собі на зап'ясті, але не розтирайте. Протягом дня кілька разів «прислухайтеся» до запаху. Спочатку через 10-15 хвилин після нанесення, щоб почути верхні ноти. Потім хвилин через 40, коли відкриється «серце» аромату. На завершення оціните запах наприкінці дня. Якщо він як і раніше вам подобається і не викликає роздратування, парфум можна купувати.
Зверніть увагу
Не поспішайте купувати чоловічі парфуми, які сподобалися вам на іншій людині. Одна і та ж композиція на кожній людині розкривається по-новому.
Корисна порада
Якщо ви хочете гармоніювати зі своєю другою половинкою, придивіться до її духам. Цілком можливо, що виробник випускає і чоловічу версію цього аромату.