Як зробити напис на футболці. Як наносити написи фарбами на футболки своїми руками.

Хто не мріяв придбати собі футболку з приколом. Де на білому або червоному тлі красується напис, покликана всіх позбавити. От тільки підходящої написи для себе поки не знайшли? А може, не шукати більше, а зробити таку футболку самому? Спробуємо?
Вам знадобиться
  • Футболка, трафарет, штампи з алфавітом, фарби по тканині, кисть, балончик з фарбою, клейонка.
Інструкція
1
Візьміть футболку. Найкраще написи виглядають на білому фоні, але ви, зрозуміло, можете вибрати будь-який інший, який вам подобається, покладіть її на плоску поверхню. Всередину футболки помістіть клейонку або целофановий пакет, щоб фарба не прокрасятся зворотну сторону вашої футболки.
2
Найпростіший спосіб нанесення напису на тканину - через трафарет. Вподобаний трафарет можете купити в магазині або ж виготовити самостійно. Розкладіть букви трафарету на футболці в потрібному місці і приступайте до зафарбовування. Таким же чином можна перенести на тканину будь-які, вибрані вами малюнки.
3
Ще один спосіб нанесення напису - за допомогою алфавітних штампів. Їх можна купити в дитячому магазині (вам потрібні кубики з об'ємними літерами). Нанесіть фарбу на букву пензлем і зробіть відтиск на футболці.
4
Для досягнення ефекту графіті візьміть трафарет (можна з буквами, а можна і з орнаментом) і зафарбуйте його фарбою з балончика. в цьому випадку на тканині залишаться не тільки букви або малюнок, але і межі трафарету. Це виглядає стильно і орігінально.Дайте фарбі просохнути і закріпіть її гарячою праскою через тонку тканину. Тепер ви - володар ексклюзивної майки, зробленої своїми руками.
Зверніть увагу
При використанні алфавітних штампів обов'язково зверніть увагу на те, що букви віддруковуються в дзеркальному варіанті!
Корисна порада
Обов'язково дочекайтеся, поки фарба просохне, перш ніж міряти вашу майку. Навіть рівні й акуратні написи при цьому можуть попливти. Якщо ж, раптом, посадили пляму, її можна замаскувати малюнком або аплікацією.