Як витягти себе з стресу.

Сучасній людині практично неможливо уникнути щоденних стресових ситуацій, які можуть статися як вдома, так і на роботі. Долаючи всі виниклі проблеми і труднощі, люди часом не помічають, як самі себе заганяють у стан стресу.
Інструкція
1
Слідкуйте за розпорядком вашого дня. Намагайтеся не вибиватися зі звичного режиму. Дотримуйтесь покладене вам час для сну. В нормі воно становить 7-9 годин на добу.
2
Спостерігайте за своїм самопочуттям і здоров'ям. В стресовий період зазвичай у людини частішає пульс і дихання. Вам допоможе дихальна гімнастика, або просто зробіть кілька глибоких вдихів і видихів.
3
Приділяйте належну увагу своєму харчуванню. Обов'язково снідайте. Включіть у свій харчовий раціон хлібці з сірої муки, в них міститься вітамін В, необхідний для роботи мозку. Їжте темний шоколад, він сприяє виробленню гормону ендорфіну, який допомагає поліпшити настрій. Пийте молоко, його компоненти беруть участь у виробленні антистресових гормонів.
4
Приймайте вітаміни. В даний період вам необхідно підтримати ваш імунітет.
5
Робіть ранкову гімнастику. Займіться спортом. Підберіть таке заняття, яке вимагає певного навантаження: плавання, біг, силові вправи. Такі фізичні вправи будуть підтримувати ваше тіло в тонусі. Щоб допомогти вашому організму перемогти стрес, а також вберегти від його негативного впливу, потрібно грамотно чергувати фізичні навантаження з періодами релаксації. Це можуть бути заняття йогою, піші прогулянки, масаж. Гарне фізичне самопочуття - це вже контроль над стресом.
6
Частіше перебуваєте на свіжому повітрі, гуляйте, це допоможе не тільки послабити стан стресу, а й буде корисно для загального самопочуття.
7
Знайдіть час для ваших улюблених занять: читання книг, перегляд відеофільмів, прослуховування музики, відвідування театрів, кіно.
8
Спілкуйтеся з близькими людьми частіше. Проводьте час з друзями, діліться з ними вашими турботами. Не зациклюйтеся тільки на своїх проблемах.
9
Не сваріть, що не критикуйте себе, навіть якщо за день вам щось не вдалося зробити. Думайте позитивно. Дайте собі можливість перепочити.